Hüppa postitusse

Max.

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    920
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    75

Kõik, mis Max. postitas

  1. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Neid seppasid arvestades, siis drag ehk.
  2. Max.

    Rooli nahatamine

    Pärnus vast polstrikoda. Hind on küll krõbe, aga kvaliteet super. Mtech 1 rool läks 120€. Pakuti ka erineva niidi võimalust.
  3. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Sul pre, prel vist koodipulka pole?
  4. Max.

    Inspection riba põleb

    Akud on üks suur mure põhjustajaid vist tavaliselt. Samuti on võimalik valede spidoploki alla äärde käivate kruvidega(liiga pikkadega) radasid kahjustada, mis ka probleeme võib põhjustada. Mul endal sarnane mure, aga mul jääb üks punane tuluke vaheduva eduga terveks ööks põlema. Resettimine isegi õnnestus, aga suht lühikese ajapeale on tuled punases jälle. Seega kuulaks ka suure kõrvaga mida teha. Kas patareikude peale oleks mõtet ressurssi üldse raiskama hakata?
  5. Max.

    Kes, kus ja keda nägi

    Effi masin oli jh, teemagi olemas.
  6. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Kaalumise loogikale ei saa päris pihta. Nüüdkui ainuke nõue on justkui teljekaal, siis seda kohati kontrollida ei suvatseta. Miks peaks kaaluma ainult R4-->R6 swappe, kui ka nt m21 ja m57 on täiesti erinevad mootorid. Teiseks on heitgaaside mõõtmine minuarust vajalik vaid selleks, kui autol on andmete muudatuste hetkel kehtiv üv. Ilma ülevaatuseta autol ei näe jällegi mingit pointi sellist testi nõuda. Või mis on teie teooriad, faktid viimaste kohta?
  7. Max.

    Lobamokkade rubriik

    @extreme327 võid helistada ka neile, aso hakkab tõenäoliselt kohe liikuma. Omal kogemusel räägin.
  8. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Pole ju linki küsitud ning, kes otsib see leiab- vana hea google. Ma pole siin mingi müügimees, et reklaami teeks.
  9. Max.

    Lobamokkade rubriik

    BC ja D2 on siin kiidetud.
  10. Max.

    Varuosad

    Spidoplokk?
  11. Tsentrist tsentrisse mõõdetakse ikka.
  12. Muidu oleme läbi viljandi tulnd, aga mida liidrid see aasta arvavad ei oska öelda. Ps pärnakad: midagi kõrgemat kui -40mm tagavedrusid kellwlgi pakkuda?
  13. Ma olen juba proovinud siin küsida, aga peaks vist personaalselt pöörduma.
  14. Max.

    Pärnu E30 omanikud!

    Nu, nädalake veel jäänud. Palju meid siit kandist siia tuleb?
  15. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Kiirem meetod oleks augurauaga ise need mingist kolahunnikust leiduvast plastikust välja lüüa.
  16. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Keretööd on tegemata jäänud
  17. Max.

    Pärnu E30 omanikud!

    Ajaks Oore jaoks Pärnu kängi kokku. Kes käpp? 🙋‍♂️
  18. Max.

    Lobamokkade rubriik

    *Otsida ilusad originaal tükid.
  19. Olen dailyna E30nega hakkama saanud ja ei kurda kah. Auto ju meeldib, teist liikurit pole, aga samas tuleb pika peale uuemate autode mugavus peale nagu seda teisedki siin räägivad. Igapäeva auto võib ka lai mõiste olla- kes käib üle lahe, kes sõidab pikka maad, kes törtusab linnas. Eks teiste jutt mugavuse, turvalisuse jne kohta nagunii tihtipeale kohe ei koti, täiesti okei . Pead arvestama sellega, et kui su elu ei tiirle ainult E30 ümber, siis ole valmis vahest autole EI ka ütlema ning vajadusel seismagi jätta. Mis siis, et kuskil kuulutuses on ainult täna mulla hinnaga läikivaid vidinaid, mida hing kohe osta ihkaks.
  20. Neid fakte ma tean ja, aga näpuga rihma näppides tundus justkui liiga "jäik". Varem kuulnud, et ei tohiks liiga pillikeel olla. Aga eks saab siis kuulata =D
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus