Hüppa postitusse

Max.

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    921
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    75

Kõik, mis Max. postitas

  1. Max.

    E30ne varuosad

    Punase diisli esipõll? Pilti, seisukord?
  2. Max.

    Kes, kus ja keda nägi

    Äkki hoopiski tuiskasid valgeks 😄
  3. Max.

    O: M30 mootorikäpad

    Täitsa on! https://foorum.e30.ee/teema/22236-m-e30-m30-käpad/#comment-136815
  4. Plokk koos sisuga. Muu pudi ei huvita. Võin ka terviklikuma mootori pakkumise üle kaeda. Pakkumised ps.
  5. Pintseldada tahad, siis võtad suva rauavärvi ehituspoest. Kestvust taga ajada, siis peaks aluspind roostest korralikult puhas olema.
  6. Max.

    m50 swapi legaliseerimine

    Heitgaasid ja sillakaalud on tavaliselt maksimum olnud. Lihtsam on kui sa asjaajajale otse helistaksid ja värskeima info sealt saaksid 😀
  7. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Ma nüüd hommikuse kohvipaksu pealt leiutan, aga kas see rehvimõõdu komejant viimase suurema seadusemuudatusega leebemaks ei läinud? Et äkki võis nüüd mingid mõõdud siia-sinna kõikuda? Äkki oli isegi tabel kuskil, aga äkki kujutan ette. Kui lubataks ülevaatusel, siis miks peaks esmasel registresrimisel teisiti olema.
  8. Max.

    O: E30 sportistmed sedaanile

    Paar kuulutust all pool olevaid märkasid?
  9. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Nüûd vaatasin veeeel hoolsamalt ja leidsingi. Skeemil piilub kapoti tagant ots nii vähe välja, et mituteist korda kruttisin mööda. 51711919961 - 3020mm
  10. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Ei leia mina kataloogist pikka kapotitihendit (325e, TD). Jagaks keegi koodi?
  11. Max.

    Õõtsade valimune

    No ikka päris sama hind ei jää kui nüüd numbreid vaadata. Võrdlus keskmise ja kallima vahel: 1 meile õõts 46e 1 poole meyle sarniirid 15e komplekt 92e vs 30e 1 lemförderi õõts 66e 1 poole lemfi sarniirid 25e komplekt 130e vs 50e Mõlemad pooled tehes tuleb vahe ikka 2-3 kordne. Mina jätaks igal juhul originaal raua ja vahetaks ainilt kuluvaid osi.
  12. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Spidan ja Löbro peaksid parimad variandid olema.
  13. Ära parem küsi, ajad omanikul karvad turri 😂
  14. Max.

    Mida teha juhiistmega?

    Tõepoolest häirib see niidijupp nii palju silma, et raatsite nii ilget pappi istmekaltsu sisse matta, kui teada värk, et paari aastaga selle juba ribadeks lebotate? Riiulisse võiks ju võtta, aga mina küll sisse ei raatsiks õmmelda. 😀 Saan aru, et jah varsti on see iste täitsa katki, aga siiski. Tundub suletud nõiaring selle tekstiiliga olema.
  15. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Mina tellisin äsja siit: https://www.schmiedmann.com/en/product/1968549-new?product=61-13-0-007-446
  16. Max.

    O: Ohutulede lüliti

    fl 318i Sooviks kahte, ostan ka üksikult. 1 võib olla ka defektne, st oluline ainult korpuse osa.
  17. Max.

    m50b25 pöörded kõiguvad

    Väntvõlliandur?
  18. Max.

    Lobamokkade rubriik

    kui kärssab ja mullitab, siis normilt lühises - sellele viitab ka kaitse. Põhjamaa autde värk vist? Mul endal ka see, aga kunagi pole toimind. Mootorijahutust see ei koti, võid rahumeeli lahti ühendada.
  19. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Kui kolvid vanad jäävad, siis panen puusalt, et need esimesed asjad, mis sul juba tolerantsidest väljas. Pole stockina ega 2.8ga kräunutades nookureid kunagi puruks sõitnud. Pigem kõrge pöörde, pehme klapivedru ja pilude regulli teema. B-osad pole kindlasti paremad kui vanad oem tükid. Mu mäletamist mööda sai silwer isegi heavy duty kraamist oma NA 2.8ga jagu(oli see nüüd praak või mitte). Seega võta näpust, mis nüüd kestab või mitte.
  20. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Bentleys kirjas, et BMW poolt puudub informatsioon sõrme mõõtude kohta. Küll on välja toodud, et sõrmeava kepsul peaks olema 22,003-22,008. Originaal puks on tõenäoliselt nagunii kulunud. Usun, et seda ka silmaga näha. Kuna sõrm ise vingemast sulamist kui pehmest metallist kolb ning puks, siis võiks loota, et selle kulumine minimaalne. Nukkvõlli kohta ei ole ise ka leidnud, aga ei pea seda nii oluliseks ka. Peaasi, et kontaktpinnad õli puudulikusest/kuumusest sööbinud poleks. Endal olid ka kaanel koledad jutid sees, kaanemees kehitas ka õlgu, aga käiku ta läks ja siiani toimib. Sõrme sobivusest veel niipalju, et ei tohi olla liiga tuuga ega liiga lödi. Kolvi pesades ja kepsusilmas peab ta saama liikuda. Kepsust läbi lükates peaks sõrmel olema selline mõnusalt paras resistance. Oleneb mida ja millest sa ehitad? Kas sobitad mingi muu tootja kepse ja kolbe kokku või kontrollid vanade kasutuskõlblikust?
  21. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Plokikood kõige lihtsam. K1/KA lõpuga on katiga.
  22. Max.

    Lobamokkade rubriik

    126 katita ja 125 katiga. 125 on motronic 1.3 ja lambdaga, aga 126 motronic 1.0/1.1? ilma. Sisemuselt on neil erinevad kolvid(surveaste) ning mõne väitel isegi nukk. E34 sai minuteada kõik 125kw mootorid. Miks osadel E34 katti pole tuleneb lisavarustusest, millega sai tellida ilma katita versiooni(siiski paberite järgi 125kw). Juhtmestikus siiski pistik lambda jaoks olemas, aga tehasest pime kork ette pandud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus