Hüppa postitusse

eliise22

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    75
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis eliise22 postitas

  1. eliise22

    Kes, kus ja keda nägi

    @rreimsSina seal patrullisidki meid
  2. eliise22

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi siit chippimisega tegeleb või oskab kedagi soovitada?
  3. eliise22

    Kes, kus ja keda nägi

    Leidsin midagi ilusat
  4. Pärnust ka mitu autot tulemas.
  5. eliise22

    E30 & E36 istmed

    Hei Soovin osta E36 esimesi nahkistmeid ja E30 sedaani tagumist nahkistet. Mõlemad peavad olema mustad. Eliise
  6. Ostan sedaanile originaal küljekarbi plastikuid. Asukoht pole oluline. Pakkumised palun postkasti. Eliise
  7. eliise22

    2016 riidenänn

    Heipss. Kas keegi tegeleb riidenänniga?
  8. eliise22

    Kes, kus ja keda nägi

    Pärnu kesklinnas jäi selline mahe pill silma! Ja nädalas paar korda näen Maxi ka
  9. Samuti olen rahul üritusega! Tublid! PS: kuna Kert pani tanki, et võiksin järgmisel aastal korraldada kogunemist, siis eks ma mõtlen selle peale.
  10. Tere Kas peale minu on Pärnust veel keegi tulemas kokkutulekule? Küsin kuna oskan teiega siis arvestada
  11. eliise22

    Kes, kus ja keda nägi

    oo7- Pean Sinuga seekord nõustuma.
  12. eliise22

    Kes, kus ja keda nägi

    Pidin ühe pildi tegema, kuna omanik oli "kergelt" pilli läikima löönud
  13. eliise22

    Lobamokkade rubriik

    Kui kellelgi on huvi Streetrace Season Opening "Avalaksu" piltide vastu, siis leiab mõningaid siit (lisan, kuna sai mitut E30 ka pildistatud):
  14. Keegi pärnakatest veel kleepsu soovis? Kui teaks, et pärnakaid on veel, kes kleepse soovisid, siis oleks üks saatmine smartpostiga mitte siin paari kleepsuga tilkumine.
  15. Lisan veel enda poolt seda, et mõni droonimees võiks kindlasti drooni kaasa võtta. Nagu olen osadele maininud, siis võiks autodest teha kirjapildis E30 ja teha drooniga sellest video/pilte (muidugi kui seal leidub nii palju ruumi, et bemmidega selline asjandus moodustada).
  16. Mina võin ka abiks olla.. kui saab siit Pärnust kuidagi aidata
  17. eliise22

    Kes, kus ja keda nägi

    Pärnus Mai rajoonis, Metsa tänaval, seisab mitmendat päeva see buumer. Kas lihtsalt turist või keegi on soetanud Pärnust endale selle?
  18. eliise22

    Kes, kus ja keda nägi

    Sul on õigus, kuid ta ei seisa ainult seal. Ikka sõidab ka.
  19. Kas kellelgi on huvi teha koos pilte autodest? Kuna ise tegelen Pärnus autode pildistamisega, siis oleks tore teha pilte mitmest rullikast koos.
  20. eliise22

    Kes, kus ja keda nägi

    Ajast maha jäänud, aga see täitsa tuttav pill
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus