Jump to content
E30 COMMUNITY

minimaggnus

Foorumikasutaja
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

Profile Info

 • Minu autod
  Jeep Grand Cherokee CRD Limited

Recent Profile Visitors

220 profile views
 1. Tevist.Nagu pealkirjas kirjas, siis soov oleks osta sedaani või kupee kere peal E30, kindlasti peab olema manuaal ning bensiin ning omama dokumente, võib olla ka mootorita jms variandid, vaatan kõik pakkumised üle. Pakkumised teha postkasti või Facebooki: Magnus Lehiste.Hind kuni 500€.Eelistatud Lõuna-Eesti piirkond, kuid hea pakkumise korral ka üle Eesti.
 2. Tevist. Oleks soov osta esimene rullikas, eelistatud kupee/kabrio. Kerelt ja mootorilt võiks olla enam-vähem seisus, peab olema manuaal käigukastiga, bensiin, ning kilowatte võiks siiski üle saja olla, kuid vaatan kõik pakkumised üle! Pakkumised teha postkasti või Facebooki: Magnus Lehiste. Hind kuni 2000€ Eelistatud Lõuna-Eesti piirkond, kuid hea pakkumise korral ka üle Eesti.
 3. Tervist. Oleks soov osta siis BMW E30 sedaan või kupee kerega. Auto dokumendid peavad olema korras, käigukastiks peab olema manuaal ning mootoriks mingisugune bensiinikas. Eelistatud oleks muidugi 2,5 / 2,8 / 3,5 isendid. Kere peab olema heas seisus jms. Võib pakkuda ka kokkujooksnud või ilma mootorita 325i 141kW isendeid. Maksta üle 1500€ ei tahaks. Pakkumised PSi!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy