Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Ardi

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  19
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

2 meeldimist

Kasutajast Ardi

 • Tiitel
  Algaja

Hiljutised profiili külastajad

310 profiili vaatamist
 1. Ardi

  Lobamokkade rubriik

  Kusjuures endal oli sarnane kogemus, kus ARK-s auto omanikuvahetuse vormistamisel dokumentide kontrolli käigus märkasin, et Eestis reg. oli saanud sama kuupäevaga, mis esmane reg. Pidin klienditeenindaja tähelepanu juhtima "vanale" teh. passile ning seejärel ta pusis mõni aeg, et asjad korda saada. Algul väitis küll, et nende süsteemis ei ole võimalik "vigu" teha aga "vana" teh. passi vaadates muutis lõpuks meelt.
 2. Ardi

  Põhjalik e30 projekt.

  Käesolev projekt on kupee kerega E30 nagu eespool kirjutatud. Maalingutega masin on aga sedaan kerega ning juba mõnda aega tagasi omanikku vahetanud.
 3. Ardi

  316i 141kw kupee '91 - TenZki

  Euro tunnuseta numbrimärgid sobivad noorele klassikule igati paremini. Eelkõige juba seepärast, et nad on ajastukohasemad. Reetmise asi kõlal nagu müügimehe jutt. Vahetad numbrimärgid värskete vastu, kerid odomeetrit ja siis on "uus auto"? Või, et siis pole nii palju Eesti talviseid olusid näinud?
 4. Ardi

  318i Convertible 1991 - karlk

  Tänan hariva infokillu eest, saan endalgi plaanid selgemaks. Seega võttes arvesse hind-kvaliteet suhte, siis kõige mõistlikum oleks ikkagi osta korralik vedru + amort?
 5. Ardi

  318i Convertible 1991 - karlk

  Bilstein B6 ja -40mm vedrud aga mitte odavama otsa omad (ehk siis välista FK, Jom jms) seljuhul? Samas oleks ikkagi odavam ehk coilid panna, ise praegu vaatan Racelandi valiku poole. Kui saaks USA-st need kätte normaalse hinnaga, siis oleks need vast mõistlikuim valik. 1-3 tolli madalduse vahemik ning erinevalt odavaima otsa coilidest peaks sõidumugavus pisut paremini säilima.
 6. Ardi

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Mis Sul Lowliferite vastu on nii väga, et seda iga kord nõnda sapiselt mainid? Jääb silma, sest ise kuulun niivõrd kuivõrd nende hulka või vähemalt pooldan seda liikumist.
 7. Ardi

  BMW 325e sedaan '86 - Roht

  Meeldiv lugeda sellist põhjalikku sissejuhatust. Tundub täitsa soliidne pre E30, sedaan kere teeb selle asjaolu veel ägedamaks. Muretuid kilomeetreid ning edu plaanide elluviimisel!
 8. Ardi

  Kes, kus ja keda nägi

  Mõni nädal tagasi nägin Paides musta FL kupeed (606AYD) ja paar päeva tagasi jäi Järva-Jaanis silma must sedaan, mille pagasiluugil 325iX embleem.
 9. Ardi

  e30 318is pärnus.

 10. Ardi

  Porimatid, veluurist

  Mina oleksin huviline.
 11. Ardi

  Kes, kus ja keda nägi

  Jah, tuleb tuttav ette küll.
 12. Ardi

  Kes, kus ja keda nägi

  Kahalas on heledat värvi E30 sedaan, keegi meie seast? Tahaks lihtsalt nii väga teada kas tõesti Cirrusblau või mu silm pettis..
 13. Ardi

  Tartu kokkutulek??

  Kuna olen Tartu kandis, siis endalgi võimalusel plaanis kohal olla.
 14. Tundub, et huviliste hulk on võrdlemisi väike. Seekord vist ei hakka 80+ kilomeetrist sõitu ette võtma, et kogunemisele tulla.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus