Jump to content
E30 COMMUNITY

Ardi

Foorumikasutaja
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 meeldimist

About Ardi

 • Rank
  Algaja

Recent Profile Visitors

560 profile views
 1. Ardi

  Lobamokkade rubriik

  Kusjuures endal oli sarnane kogemus, kus ARK-s auto omanikuvahetuse vormistamisel dokumentide kontrolli käigus märkasin, et Eestis reg. oli saanud sama kuupäevaga, mis esmane reg. Pidin klienditeenindaja tähelepanu juhtima "vanale" teh. passile ning seejärel ta pusis mõni aeg, et asjad korda saada. Algul väitis küll, et nende süsteemis ei ole võimalik "vigu" teha aga "vana" teh. passi vaadates muutis lõpuks meelt.
 2. Käesolev projekt on kupee kerega E30 nagu eespool kirjutatud. Maalingutega masin on aga sedaan kerega ning juba mõnda aega tagasi omanikku vahetanud.
 3. Mis Sul Lowliferite vastu on nii väga, et seda iga kord nõnda sapiselt mainid? Jääb silma, sest ise kuulun niivõrd kuivõrd nende hulka või vähemalt pooldan seda liikumist.
 4. Mõni nädal tagasi nägin Paides musta FL kupeed (606AYD) ja paar päeva tagasi jäi Järva-Jaanis silma must sedaan, mille pagasiluugil 325iX embleem.
 5. Mina oleksin huviline.
 6. Jah, tuleb tuttav ette küll.
 7. Kahalas on heledat värvi E30 sedaan, keegi meie seast? Tahaks lihtsalt nii väga teada kas tõesti Cirrusblau või mu silm pettis..
 8. Kuna olen Tartu kandis, siis endalgi võimalusel plaanis kohal olla.
 9. Tundub, et huviliste hulk on võrdlemisi väike. Seekord vist ei hakka 80+ kilomeetrist sõitu ette võtma, et kogunemisele tulla.
 10. Kalender võiks sisaldada võimalikult palju erinevaid masinaid a la huvitavamad modifitseeritud autod, originaalina säilitatud, erinevad keretüübid, miks ka mitte mõni huvitavam poolik projekt? Ning nende ülespildistamine võiks toimuda tavalisest seebikarbist või mobiiltelefonist parema kaameraga mõne härra poolt, kes seda ka kasutada oskaks. Peale Karli on siin foorumis veel nimetada Andreas (https://www.flickr.com/photos/andreasjupits/) ja võimalik, et kandideeriksin isegi üheks fotograafiks.
 11. Pilte: https://www.flickr.com/photos/116824024@N07/sets/72157644175836264/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy