Hüppa postitusse

madka007

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    248
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis madka007 postitas

  1. madka007

    ostan e30 esiklaasi

    Viljandis originaal esiklaas oleks pakkuda. Kui ise kohale tuled ning küljest ära võtad, hind 10 Euroraha+6--spakk, mille koos nahka paneme nö. töö käigus :beer: . Koos tihendite; kiilude jmt................Klaas on täiesti terve:Kuid hoiatan: kui demonteerides ära lõhud,pead ikkagi ära ostma........ Kui soovid, lisan homme mõne foto siia Sinu postitusele... Ps. või siis 58704902.
  2. madka007

    O:320 Sedaani varuosi

    Tere! Ma ei tea, kui palju on vahet nt. pre. või siis fl istmetel. Viljandis Fl istmed oleks pakkuda..(enam vähem vt . minu müügikuulutusest)). Airbagiga FL rool oleks ka pakkuda. Mõned ajud kah olemas: aga nende sobivust pead ise vaatama koodide jne. järgi: minu kuulutuses....... Vist on kõik M40 mootoritele???
  3. madka007

    Kustutada

    Viljandis oleks olemas M40-lt pärit starter Hinnaks oleks 15 Euri+ vajadusel saatekulu. Igatahes septembris sai sellega veel masinat käivitatud....... Ps. või siis 58704902
  4. NB! 06.02.15 Võimalik transport Tartu-Viljandi suunal
  5. madka007

    m10b18 84a

    No vot! Hea et niigi läits........
  6. Siis hästi,kui on teisi pakkujaid, sest just viidi minema...............
  7. Nojahh! Nüüd selline asi, et laupäeva õhtul lubasin ühele huvilisele, et bronnin tema jaoks esmaspäeva lõunani need asjad....... Kui nüüd tal midagi vahele tuleb vm., siis räägime edasi.
  8. madka007

    m10b18 84a

    Huvitav! Ja pole isegi esimene aprill mitte :D
  9. Tegu ikka 51mm. püstakutega. Asjandused üsna roostes, kuid vast ehk annab puhtaks leotada. Aastal 2011 toimis kõik korralikult, peale seda masin lihtsalt seisnud ja roostetanud. see eest on hind kah suht olematu: 35 Eurraha kogu kupatus. See ju paljalt ketaste hind(nagu öeldud:kettad/klotsid sõitnud 2000.....3000km)
  10. Tere! Viljandis oleks jämedamad esimesed püstakud pakkuda. Pärit 92 a Touringult. Ma ei tea, kas on vahet R6 ja R4 püstakutel??? Kerel ju vahet pole... Püstakud oleks komplektis: ventileeritavad kettad, klotsid, sadulad, amordid jne.Vedrud on katki Kettad ja klotsid ainult 2000...3000 sõitnud, nüüd muidugi roostes ja sadulad kah arvatavasti vaja leotada: ikkagi seisnud oma 3 aastat. Laupäeval lisan oma müügiteemasse( 318i touring(1992a varuosadeks)paar pilti.. Ps või siis 58704902
  11. madka007

    O: M40B18 Käigust

    Viljandis oleks olemas Sinu küsitud "jubin". Praegu veel masina küljes, kuid mootor ja muud segavad komponendid läinud eest.. Samuti võimalik esiotsa tõsta niipalju, et kätte alt saab... Ainus probleem, et ilmad viletsad Igatahes, kui tuled kohale ning ise alt ära kakud, siis hinnaks 30 Euroraha.......... Aga võta ühendust ps. või siis 58704902
  12. Asuvad Viljandis;kuid võimalik ka saatmine. sel juhul muidugi vajalik ettemaks+saatekulude tasumine Lisatud pildid:.... 1. 12Euri Müüdud 2. 12Euri Müüdud 3. 12Euri 4. 8EuriMüüdud Nr 1 100% töötavalt masinalt pärit... Teised naabrimehe ütlemist mööda samuti töötavatelt masinatelt... Ühendust saab ps-s või 58704902
  13. madka007

    O: E30 salongi detaile

    Mul olemas terve konsool, koos sigaretisüütaja ning tuhatoosiga(vajab puhastamist) Kahjuks asub Viljandis: Võimalik muidugi saata. nt. Cargoga. Vaata minu müügiteemat:"318i touring varuosadeks" seal ka pilt olemas....... Peegli taga olev plast peaks kah olemas olema..........
  14. Mul oleks Viljandis spidoplokk pakkuda 92a. 318i Touringult. Hind oleks 20 Euroraha+vajadusel saatekulu. Ca 3 aastat tagasi, kui masin veel sõitis, kõik toimis: ei tahaks uskuda, et seismisega midagi juhtus...... Umbes kolm kuud tagasi, kui sai käivitatud, igatahes tahokas, kütusenäidik ja temp. näidik toimisid. Sõita ei saanud, seega odomeetrit/spidomeetrit ei tea. Ei tahaks hakata lahti kakkuma, et Sinu nimetatud asju kontrollida... Välja näeb selline
  15. madka007

    O:E30 esimesed pidurisupportid

    Viljandis olemas. Pärinevad 92a. Touringult. Nüüdseks 3 aastat seisnud: seega arvatavasti tahavad lahti leotamist........ Enne toimisid korralikult. Saada ps oma nägemus hinnast ja kindlasti saame kokkuleppele..... Tegelikult on mul püstakute küljes veel täiesti korralikud kettad(ventileeritavad loomulikult) ja klotsid (sõitnud ca 2000...3000 km. ). Loomulikult on roostekiht peale tekkinud, kuid võrreldavad uutega ja samas kõvasti odavamad...........
  16. madka007

    O: E30

    Aga osta minu 318i Touring 92a. omale varuosadeks. Osad jupid küll juba müüdud või broneeritud.... Mulle jäta niipalju keret koos vin koodiga, et saaks Kuusakoskisse viia :respect: Hinda teeks nii 400- Täpsem inf minu kuulutuses Varuosade rubriigis......
  17. madka007

    O: touringu parempoolseid uksi

    Kas vaja uksi komplektselt( st. koos polstrite, väntade, käepidemete jms. ja esimest ka peegliga)? Kus kandis asud?? Viljandis olemas mustad uksed. Esimene on küll broneeritud homseni(22.10) Kui potensiaalne ostja välja ei ilmu, siis saadaval........... Äärtes muidugi roostet on. Aga veel kasutatavad...
  18. madka007

    O: e30 sedaani juppe

    Kõlarikatted olemas Viljandis. Pärit küll 92a.Touringult,aga võibolla istuvad? Lisan pildid ka Eks võta ühendust nt. ps-s......... Võimalik ka saatmine Ka mustad polstrid on olemas samalt masinalt. Esimesed peaks vähemalt sobima?
  19. Nojah! Arvatavasti saaks ka mingi moega saata, kuid arvatavasti läheb see kallimaks, kui asi väärt........... Ja lähiajal pole ka endal sinnakanti asja.....
  20. No ostke ära........ Hea alla toppida, kui ei taha näiteks müüdava masinaga oma ägedaid velgi/rehve kaasa anda........
  21. Aga kui laiad on laiad veljed???
  22. Veljed(4x100:ET-35) siis koos rehvidega(185/60R14) . Veljed omajagu roostes, seega vajaksid arvatavasti värvimist või siis ilukilpe......... Rehvid veel hädapärast sõidetavad (mustrit ikka kübe rohkem, kui suverehvi miinimumnõue).Kaks rehvi ühe ja kaks tükki teist sorti mustriga. Paar pilti: Hinnaks teeks 25€/jooks. Või siis 15€/paar..... Asuvad Viljandis ja oleks tore, kui ostja tuleks ise järele: ei kujuta ette, kuidas neid kuhugi saatma hakata......... Kontakti saab siin foorumis või siis 58704902
  23. Kilbid muidu täiesti terved, kuid kaubanduslikku välimust enam pole: kaks on koos paakunud klotsitolmuga(võibolla saab puhtaks veljepesuvahendiga vmt. ) ning ka teised kaks kriibitud.Võibolla nt. üle värvida...... Aga äkki ikka kellelgil vaja....Hinnaks teeks siis pool liitrit valget+emane heeringas Asuvad Viljandis, kuid vajadusel leiame ka mingi saatmisviisi.Sel juhul muidugi ostja tasub saatekulud......... Kontakti saab: Siin foorumis;või;58704902. Lisan ka paar pilti:
  24. Pidurid on kiiruse surm.........

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus