Hüppa postitusse

risto21

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    264
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    11

Kõik, mis risto21 postitas

  1. Ostan pealkirjas nimetatud korraliku jupi. 5249987
  2. risto21

    Lobamokkade rubriik

    Kellegil 14-15" originaalvelgi koos kõrgemate rehvidega on laenata või odavalt müüa?
  3. risto21

    IS esipõlle lisa

    Ostan E30 "IS" esipõlle lisa. Tallinn 5249987
  4. Uus hind 300 EUR. Võimalus saada talverehvide asemel ka suverehvid.
  5. Müüa heas korras BMW originaal valuveljed 15" 4x100, millel peal korralikud uueväärsed naastrehvid mustrisügavusega 9mm. Hind 400 EUR, uus hind 300 EUR (talverehvide asemel võib saada kaasa ka korralikud madala profiiliga suverehvid) tel. 5249987
  6. Ostan korraliku luugi värvitult, hõbedane BMW-STERLINGSILBER-METALLIC 244/7 Risto 5249987
  7. risto21

    Kes, kus ja keda nägi

    Täna siis Õismäe siseringil 2 ilusat musta kupeed üksteise järgi :BMW:
  8. risto21

    Kes, kus ja keda nägi

    Sõitsin tööle
  9. Ok, ma sain aru et seda lippi vaja
  10. Kui olemas, siis miks luugilt lippi maha ei kruvi? Ma ei saa täpselt su lausest aru Mul ka 1 lipp üle, võin sümboolse summa eest ära anda.
  11. 16x8 ja 16x9. Kapsel poldiga.
  12. Soodusega kasutatud kompl. müüdud, uued saadaval.
  13. Vuffel xenonid ja ledid tuleb ka maha kruttida,kui tahad arvele saada, isegi see ei sobinud neile.
  14. Ma arvan seda sama. Auto paris huvitav aga passis 318is nii et pole mõtet jamada. Sain ka LV Passi koopia ning seal ei kajastu mingit vahetust.
  15. risto21

    O: 4x100 flants 10-20mm

    Nägin korralike racing experdist, võid sealt ka vaadata .
  16. See 8+9 komplekt istub ilusti ilma flantsideta alla. Alles veel.
  17. Seal võeti arvele ilmselt ennem mootori vahetust
  18. Kas sellise mootoriga Eestis regamine õnnestuks?
  19. risto21

    Porimatid, veluurist

    Kas samasuguseid aga heledaid ei liigu?
  20. Nu võtke ligi, see kompl. seisab hetkel üle. Kevadeks ilus alla panna rullikale
  21. Oleks huviline, kas mingeid pilte asjadest ka on?
  22. Pakkuda kohe selline kompl.: 8x16 ET25- 2tk (uued) 9x16 ET20- 2tk (vähe kasutatud, kuid uueväärsed)
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus