Hüppa postitusse

m20b20

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 875
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    90

Postitused, mis m20b20 postitas

  1. Tere!
    Juba homme kohtume meie sellesuvisel koosviibimisel.
    Seoses harukordselt ilusa ja sooja suveilmaga soovitame võtta kaasa joogivett, ning et parmud liiga ei teeks, siis ka putukatõrje vahendeid.
    Kui teete Instagrammis storysid, siis täägige @e30community ja saame lisada selle ka meie lehele 😉
    Nb! Kohapeal kahjuks seekord toitlustust ei ole, kuid on grillmaja ja puhast vett.

    • Meeldib 1
  2. No ostsin kevadel rulli mis viimased aastad sisuliselt seisnud. Kerge hooldus ja tuli kolvile. 9500km ja sõidaks veel kui stääns ei oleks rehve viimase piirini kulutanud 😃 tuleb uued rehvid osta, hooldus ja edasi 🤷🏼‍♂️

  3. 14.5.2020 kell 20:14, taytz ütles:

    Kurb vaadata, et minu, buumer323(Maero) ja Janni endine kuldne cabrio mustaks käkiks värvitud .. eelmise värviga must katus, liistud, sisu jne mätsis ikka sigahästi ja joonistas mpaketi super hästi välja , nüüd nagu mingi must käkerdis☹️

    Fl tuled ka saanud? Ma nr ei mäleta enam. Ps minu vana ka 😀

     

    Edit. Tundusid nagu fl tuled, aga hoopis kere värvimise ajaks külge jäänud pre tuled ikka 😀

  4. Pakkuda E30 vastu vahetuseks Audi S4 2.2T 169kw 220 000 sõitnud.

    Kliima, el aknad, kompu.

    Tehtud hooldus, kus uus rihm, õlid, filtrid, küünlad, veepump jne.

    Muretsetud pidurite jaoks Bmw 4 kolviga brembod ja vahetükid et autole sobitada.

    Lisaks lastud teha uus süütepoolide juhtmestik uuemate süütepoolide jaoks.

    Autole pandud must sportnahktuba aga originaal alles ja korralik.

    Karpe on värvitud, aga tundub et vesivärviga 😀

     

    Vahetuseks võib pakkuda E30

    1. Preface, R6(tehasest)

    2. Kabrio fl/pre R4/R6

    Kastides olevaid projekte ja swapitud 316'si ei taha.

    20190806_212225.jpg

    20190809_070241.jpg

    20190808_181514.jpg

    20190806_212040.jpg

    20190811_183602.jpg

    • Meeldib 1
  5. Jah ja mulle ütlesid vastupidist et nii vale viniga ei saa ja ammugi mina vale viniga rulli arvele ei tahaks. Ma uurisin siis öeldi et saab orig viniga arvele aga selleks vaja orig tehnika peale panna, käia fikseerimas see ja siis mingi tummisem paberijant.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus