Hüppa postitusse

vik

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    19
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    BMW E30 318 '96 kupee

Kasutaja vik saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. vik

    Termostaat

    1.8 karpaga
  2. vik

    Termostaat

    Tervist Oleks vaja termostaat ära vahetada ja võtsin selle maha aga ei saa aru kuidas seda lahti teha. Keegi oskab ehk aidata?
  3. vik

    Ei lähe käima

    väga kerge lahendus oli, õhuklapp oli kinni kiilunud
  4. vik

    Ei lähe käima

    Tervist Autoks on preface 1.8 66kw ning töötas laitmatult, kuid ükspäev peale mingi ühe tunni seisu panin käima ning vaevu turtsus natukene ja suri välja ning siis ei lähe üldse. Ootasin jälle veits ning panin käima ja hoidsin pöördeid üleval ja sõitsin kiiresti koju, enam ei lähe üldse. Oskab keegi öelda milles võib viga olla?
  5. Tagumisi numbritulesid Kapoti BMW embleemi (kulumisjälgedeta ning viisakas) Luugivänta koos ümbrisega Mõradeta ning korras keskkonsooli kus on käsipidur Eespool asetsev tuhatoos Mõlema esiistme see jupp kuhu sisse käib turvavöö On pakkuda selliseid juppe?
  6. Selge, kui koju jõuan siis vaatan need kinitused üle. Muidu jah see uks tuli väljapoole kerest. Aga liist oli teine sellel tiival ehks arvatavasti fl oli.
  7. Tervist Vajas väljavahetamist mu preface parempoolne esitiib. Tuttav ostis mulle esitiiva kuid see on touringult. Peale pandes läks eest kõik ilusti aga ukse juures tuleks tiib nagu veits välja ja ei lähe sujuvalt üle. Mul auto sai küll löögi paremalt ja ma mõtlen et ehk lihtsalt mul on deformeerunud see veidi? Või siis on vahet neil esitiibadel? Ettetänades, Viktor
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus