Hüppa postitusse

thardi

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    6
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis thardi postitas

  1. Otsin nõela heinakuhjast. Soovin osta pruuni 0147 Nutria mustriga esiistet või siis sellist tekstiili. Võib pakkuda ka tagaistet, et sellest sadulsepa käe all tekstiil esiistme jaoks ümber teha. Auto 83 aastast ja originaalkonditsioonis, suur on soov seda ka säilitada. Kahjuks on juhiiste oma elu täielikult ära elanud. Kui kellelgi tekib häid mõtteid/soovitusi kuidas asi korda saada siis ära kõhkle kontakteeruda. Tel.5174402 harditamme@gmail.com
  2. Auto leidis uue omaniku! Aitäh e30 community! Teema lukku!
  3. Kusjuures mu 83 aastase vanaema uue boyfriendi nimi on Elmut!
  4. Kas on siin foorumis huvilisi ostmaks mu vanaema bemari, kui jah siis tehke oma pakkumine!
  5. Auto asub Paides, hinna osas tuleb rääkida vanaemaga!
  6. 1997 a. ostis mu vanaema endale igati korraliku ja moodsa rulli. Aeg on aga edasi läinud ja vanaema enam autoga ei sõida, see tähendab, et autole oleks vaja leida uus armastav/hooliv omanik. Auto on 1983 a. väljalase, mootoril 66kw jõudlust (lasin just teadjal mehel karpat sättida ja mootor lausa nurrub). Auto ei ole talvel sõitnud 15 aastat ja ennem seda toodi, kui ma ei eksi siis Saksamaalt. Auto on sõitnud 130 000 (vanaema väidab, et on olemas ka hooldusraamat aga esimese kiire otsimise peale ei suutnud sahtlitsest leida). Kere on 100% ideaalses seisukorras, see tähendab, et terve auto peale on max. 3 ruutsentimeetrit roostekahjustusi, plekil on ka mõningaid iluvigasid - auto on siiski aastast 1983! Kogu auto 100% originaal (kellegi kuri käsi ei ole ulatunud seda saksa imet pimpima). Auto on kaks viimast aastat seisnud (heades tingimustes). Ennem seda vanaema käsutuses u. 10 000 km. Tegemist on väga korraliku eksemplariga, heal meelel annaks edasi kollektsionääri kalduvustega inimesele, kes ei hakkaks sellele autole külge panema igasuguseid tulesid ja vilesid. Auto on aus ja uskumatu sõidumõnuga, sellest tingituna ka hind, mis on 1500 eurot. Pildid leiad SIIT Hardi harditamme@gmail.com 5174402
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus