Hüppa postitusse

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis Chulo postitas

  1. Selle vist peaks saama tegelt eest ära koputada? Vähemalt mingit aega tagasi lugesin kusagilt välismaa foorumitest seda. Ise ajasin kiiruga selle mootorijuhtmete august läbi. Nädalavahetusel peakski süvenema ja õigest august selle läbi surama.
  2. Osadel keredel pole selle koha peal auku.
  3. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Tee maanteeametile avaldus, ega muudmoodi teada ei saa. Kaalule saadetakse sind tõenäoliselt nii kui nii, aga sul ei tohiks kasludega selliseid probleeme tekkida nagu mul oli, kuna tehasest on r6. Kui ma nüüd õigest aru sain, siis 30% rohkem jõudu, 20% rohkem töömahtu ja 10% rohkem massi, kehtib ainult nende autode puhul, millel tehasest ainult üht mootori varianti pakutakse. Ma ei tea mida muude autode puhul arvestatakse. Igal juhul nende numbrite järgi ei saa 3,5 kuidagi arvele. Mina kirjutasin avalduse(mootoritüübi ja vin koodiga, kust mootor pärit), nende nõudmisel kaalutõendi ja siis sain loa minna ümberehitatud sõiduk arvele võtta. Arkis kontrolliti sõiduki tehnonõuetele vastavus, aga mootori numbrit reaalselt keegi ei vaadanud.
  4. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Meil keegi ise flokkimisega on tegelenud? Või teab kus sellega tegeletakse? Jeebais on mõistliku hinnaga mingeid kitte müügis, mõtlen kas on mõtet proovida või...
  5. Chulo

    Kütusenäidiku tuli

    Mul endal sama küsimus. Enamikul liikuritest süttib see vahemikus 5-7l
  6. Chulo

    FL ja Prefl spido

    55L ja 63L paagi näidikud on erinevad.
  7. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Eks ta rakendubki varem, sest kuum jahutusvedelik lastakse varem plokist radikasse.
  8. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Elektriventi pole põhivendina ju ühelgi M50/52 mootoril standardis, nad on ju viskoga kõik. Kondi vent ongi ainuke elektriline lisa vent ja rakendub siis kui põhivendist jääb väheks. 91/99 ongi paras panna kaane külge prooviks. 80/88 andur on mingil põhjusel compactidel.
  9. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Krt see 80 kraadi termostaat ei kutsu kuidagi. Kui sama radika ja 88 kraadise termostaadi lahendus toimib e36 peal, siis see peab ka e30 peal toimima. Ma usun, et pigem on asi selles, et visko töökaraktristika on teine kui el. vendil. El vent on ju tegelikult vaid kondiga autodel ja sedagi lisavendi näol, et abistada siis kui visko hätta jääb. Selles valguses on tegelikult igati loomulik, et see alles siis rakendub, kui temperatuur normist väljub. Ise ma olen mõtelnud, et poogin radika külge pandud anduri hoopis kaane külge, kuna seal on temperatuur kindlasti suurem kui radikas.
  10. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Jahutusvedeliku lõhn on ilmselt salongi klapi leke. Seda peaks vaiba pealt nha või vähemalt tunda olema., kui see niiskesk muutub Mul on see klapp juba vahetatud, tegin seda eelmine aasta.
  11. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Mul lülitab ka andur liiga hilja Ei teagi mis peale hakata sellega. Proovin vist kvaliteetsemat andurit algatuseks. Mul lülitub esimene aste liiga hilja, Siis kui mootori temp on pisut üle keskmise. Kui see juba järgi tuleb, siis langeb temperatuur suhteliselt kähku normini tagasi ja maanteesõidul pole ka temperatuuridega probleeme. Kas on reaalselt vahet ka mis pidi see termostaat korpusesse sisse saab?
  12. Chulo

    M:320i kupee 1100e.

    Kui juppideks läheb, siis pretendeeriks tagaistmele.
  13. Kuhu nurka kogunete? Astuks ka ehk läbi.
  14. Blinn... läks täitsa meelest. Olin hommikul 7ni laeva peal tööl ja akud jumala tühjad. A kui meelde oleks tulnud, siis oleks ikka kohale vajunud.
  15. Tuleks vast ka, kui tänane öötöö päris ära ei tapa.
  16. Kupee käetoega tagaistet või seljatuge leiad? Kui on peatugedega siis on veel parem.
  17. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Mõigus on paintlines näiteks, kes vajaliku värvi kokku segab. Värvikoodi on sul vaja.
  18. M50 puhul igal juhul ükski tikk ära ei murdunud. Mõni tuli koos mutriga välja, muud midagi. M40-l sai ka kolle maha võetud ja ei mäleta, et sealgi säärast probleemi oleks olnud.
  19. Chulo

    Head muusikat autosse :)

    Bassitesti veidi...
  20. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Autoeksperdist siis. Metzger: MZ6115035 MZ6115036 Klokker: KL-0054378 KL-0054377
  21. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Klokkerit ja Metzgeri saab K.G.Knutssonist.
  22. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Jep, mul enam-vähem sama. Proovin mingi vaheseina moodi asja või kasti ehitada kui viitsimine tekib. Õemees töötab cnc pingi peal, nii et saab pärast, kui mingid mõõdud paigas, plastikust täpsed tükid välja lõigata.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus