Hüppa postitusse

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Postitused, mis Chulo postitas

  1. No uskumatu lugu küll, aga ikalduste jada jätkub. Tehnilisest sain läbi, aga mingi teema on it-osakonnas ja just minu auto andmetega. Kusagilt on mingi info puudu ja peale 3,5h passimist saadeti koju, kuni probleemiga tegeletakse.

     

    Ma olen sõnatu....

  2. Nii... jama jama otsa. Kellegil 15" ilukilpe ei vedele. Pidin täna ühe müüjaga kokku saama, aga see otsustas mind üle lasta. Ilma nendeta ei tahaks homme arki minna.


    Edit: Olemas

  3. Otsustasin asja esmaspäeva peale jätta, kuna auto asub mäepealse kontorist vaid kilomeetri kaugusel. 

    Mis kellaajal sinna minna tasuks? Kas kohe hommikul enne avamist platsis olla, või pigem peale lõunat kella 3 paiku hoopis minna?

     

  4. Nii... lauri1 käest sain ette püstakud ja taha õõtsad, mida vast polegi tarvis. Leidsin auto24st 15" 4x100 plekod koos rehvidega, aga nende, et on 49 ja nüüd on täielikust õnnest puudu üks paar 4x100 flantse ja 15" ilukilbid. Kui keegi oleks nõus tallinna kandis neid mõne õlle eest külapeale andma oleks vist omadega mäel ja saaks autot kaaluma minna. ?

    Eest sai 12kg rataste ning püstakute pealt ja 17 kg aku pealt säästa ja tagant tuli veel 4kg rataste pealt.... kokku siis 33kg, st et 6 peaks veel varuks jääma.

  5. No ütleme nii, et ma veidi kavatsen manipuleerida ja selleks on mul üht aku pagassi komplekti vaja. Sul neid vist mitu tükki eix? :D Kavatsesin seda tegemist küll määramatusse tulevikku lükata, sest lihtsalt ei viitsi, aga juu tuleb siis varem ära teha. Nii kui nii on vaja teha. Aga talvel tuleb vist mootor maha ja saab alumiiniumist M52B25/28 ploki, ehk siis tsirka -20kg. Sildasid polegi nii väga kaalu säästuks siis enam vaja kui võrd selleks, et 15" veljed alla saaks. Siis ei tohiks maantekal enam köhimist olla.
    Igal juhul ei kavatse ma pigimatti välja rookida, nagu herr maanteameti spetsialist soovitas.

    Differ on 188

  6. Pidurite ümberehitust ei märganud keegi. Kõik on nii ümber ehitatud, et midagi väga polegi aru saada, kui esimeste sadulate vahetükid välja jätta.

    Needki on sellise väljanägemisega, et võiks tehase tükid olla.

  7. No vaiba vahetus nüüd küll tund tööd ei ole. Tunniga ma saan pigem esimesed püstakud vahetatud. tagumiste õõtshoobadega veidi rohkem tööd.

    Aga mul on seda nii kui nii vaja teha, sest sauel ei sobinud neile 16" veljed. Kõige suurem ratas mis alla võid panna on 205/55 R15 ja punkt. Minu pidurite setupiga alla 16" alla ei mahu.

  8. Samas on pre-del mingi juhe vist sealt 7 klemmi alt tahokast juba veetud, aga ma ei tea täpselt kuhu, kuna pole endal otseselt kokkupuudet olnud. Guugelda! Minu teada oli kusagil armatuuris, kuhu tuli ajust signaal peale vedada. FL-il käib tahoka signaal läbi c101, mingil osal PFL keredel on eraldi pistik. Võid ka otse ajust sinna vedada.

  9. See auto pole eestis arvel. Toodi eestisse 2006, kui veel õigesti mäletan.
    Tundub, et see on maanteeameti uus suund. Rääkisin maanteeameti spetsialistiga, väidetavalt hakkavad kõik ümberehitused kaalul käima.
    Ei saa nii lihtsalt, et sõidan Tartusse ja võtan arvele. Hetkel on kirjalik nõue autol tagumise istme kinnitused kinni keevitada. Nii et vahet pole millisesse maanteemaeti esindusse ma lähen, ei võta mul keegi lihtsalt nii seda autot arvele M50-ga. Võin ennistada M40 ja proovida hiljem mootorivahetusega arvele võtta, aga ei viitsi jändama hakata. Põhjamati väljarookimine oleks ka liiga palju tööd.
    Pm on juba plaan olemas kust kaalu sääst saada, pigimatte küll välja võtma ei hakka.
    Oleks vaja ette 45 mm komplektseid püstakuid ja taha komplektseid ketastega õõtsasid... kui kellegil vedeleb, siis andke märku, laenaks sümboolse tasu eest neid korraks.

    Kahju on ainult sellest, et nüüd tuleb jälle kaalumise eest plekki köhima hakata.

  10. Igasuguseid asju saab. Kas kellegil võiks tallina lähiümbruses komlektseid püstakuid ja tagumisi ketastega õõtsasid vedeleda koos  nõuetele vastavate ratastega? Laenaks neid sümboolse tasu eest, et maanteeaneti toimingud teostada. Ilmselt säästaks juba nende tükkide pealt ca 10-15kg. Kuskillt veel kergem aku  peale ja ongi olemas.

  11. Ega ma siia niisama ei kirjutanid, et kaaluma peab täis paagiga. Nõue on, et autos peab olema tagavararatas ja tööriistad, kui see on tehasest kaasas, paagis peab olema vähemalt 90 kütust ja kõik tehnovedelikud sees.

     

    Suhtlesin täna nendega istmete asjus ja neid ei koti et taga on m3 iste. Tehasest on auto 5 kohaline ja ainuke variant on tagaiste nahhui visata.

     

    Sama lugu on vesrustusega. Tehas määras 1540 kg ja nii on, vahet pole  mis all on.

  12. Minu kogemus sai alguse just selle vene pässiga. Ei tea miks peeditakse. Ratas oli mul ka koopast väljas pisut ja lisaks on see suurem kui passi järgi ette nähtud, ehk siis maksimaalselt 205/55R15. Pean arvele võtmise ajaks R15 rehvid ajutiselt alla saama.

    Eix, ega mul ju mingit valikut polnud. Selleks, et ametlikuks saada, pead auto ju registreerima.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus