Hüppa postitusse

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Postitused, mis Chulo postitas

  1. Mootori maasijuhe on ikka korralikult üle vaadatud? Mul ol täpselt sama situatsioon. Selle vahega, et kui pikalt starterit käivitus asendis hoida hakkas mootori juhtmesari kärsama. Mootori mass oli puudu ja massi sai läbi mootori juhtmesarja, nii et voolu starterile tuli, aga mitte piisavalt.

  2. Küsimus. Kuidas see junn õigesti käib? Tegemist siis karbikatete tiivapealse osa kinnituskruviga. Ühes diy õpetuses nägin kuidas tüüp lõikas karbikatte kõrvale kääridega vahe sisse, et see asi panna paika, aga see ei saa elusees õige lähenemine olla.

    lg_4b4fb38b-8c16-4596-a325-11c9396a5c4d.

  3. Kui kellegi on plaan hakata velgi soetama suveks, siis kaaluge meie röövkapitalistide toitmise asemel ka internetipoodidest tellimise variante.

     

    Avastasin sellise koha: http://www.demon-tweeks.co.uk/performance/wheels-2

    Veebruari lõpuni saab kogu tellimuse hinnast 10% veel maha, kui sisestad voucheri koodiga NEWR17.

    Küsisin ühe kodumaise, siin foorumiski end reklaamiva ettevõtte, pakkumist Calibre Vintage velgedele, mis jäi 690€ kanti. Küsimuse peale, kas hind on lõplik, öeldi, et saab 5% alla teha, kui ka rehvid tellin neilt. Tellisin lõpuks omale veljed Demon Tweeksi lehelt ja sain need koos koju toimetamisega 515€-ga. Võite mulle puid panna, et kodumaist ettevõtmist ei toeta, aga ma ei suudaks endale ligi 175€ hinnavahet andestada.

  4. Nii ongi jah, aga samas oleneb kelle juurde satud. Minul oli sellest esimene kord hull jama Sauel, kui arvele tahtsin võtta. siis oli 205/50 R16. Ütles, et kui järgmine kord mittevastavate ratastega tagasi tulen, siis läheb komisjoni. Mootorivahetusest ei hakka rääkimagi. Samas sattusin teisel korral Tallinnas jumala normaalse teenindaja otsa, kes lihtsalt viitas, et 185/60 R15 rehvidega ei pruugi ülevaatuselt läbi saada, kuna kirjade järgi ei tohiks neid all olla. Suurt numbrit ei tehtud. Samas minu järgi oli üks Golf 2 mille rattad koopast välja turritasid ja tollele tüübile viidati et niimodi ta ülevaatust ei läbi, aga oma paprid sai ikka kätte

    205/55 on tehase mõõt R15 velgedega, nii et sobib väga hästi.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus