Hüppa postitusse

ivar130

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    179
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis ivar130 postitas

  1. Mis keskkonsooli esimene osa maksab?(käigukangi ümber)
  2. ivar130

    O: pre kupee juhi klaas

    Mul peaks üks pronks? klaas kuskil olema. Vaatan üle kas polditavad kinnitused kui huvi
  3. Kas nardi wood? Või nardi blackline?
  4. Pagassi vaip oleks pakkuda
  5. ivar130

    Otsin E30 sedaanile klaase

    Kas pre või fl?
  6. Kui veel vaja siis need kolmnurgad vist on pakkuda,huvi korral lähen otsin.
  7. ivar130

    O: kapotitrossi

    Selline ta on, liigub hästi, 10a garaasis seinapeal rippunud, veidi kaardus aga ei midagi hullu vast. See luku osa vajab puhastamist ja määrimist, liigub halvasti. Plastik terve ja kang ka terve ja trossi peal läbiviik ka terve. E: Paides asub
  8. ivar130

    O: kapotitrossi

    Mul on koos selle lukustus vidinaga. Homme lähen otsin üles..
  9. ivar130

    O: kapotitrossi

    Mis selline asi maksab? Mul peaks alles olema
  10. ivar130

    O: M10B18 õhulugeja.

    Paides oleks olemas,tuli sõitva auto pealt,10a maal majas seisnud. Kirjuta oma hinnanägemus
  11. ivar130

    Lukus

    Mis need maksavad?
  12. ivar130

    O: akende ja uste tihendeid

    On veel tihendeid vaja? Mul mingi hunnik alles,sai lõik maha võetud aga kas alles on.. kui huvi lähen vaatan maale,kirjuta!
  13. ivar130

    O: puitrool ja gearknob

    Nardi sportrool? Ka vähe haruldasem vist? Nardi puit oleks muidugi üle.. Up
  14. ivar130

    Ostan M20B25 mootorit!

    Mis raha sellise komplekti eest maksad?
  15. ivar130

    o: e30 touring

    E30 325i kesklukk, el aknad,nardi sportrool. 8a garaasis seisnud,lagi tagant alla vajunud, vahepeal olen putitanud siit-sealt.. Jäi sõitvana seisma, käivitub,panin uue bens pumba ja kütuse(paagis vasakul auk,max 20L läheb, hea kraam oli ära auranud 8 aastaga kahjuks ja pump oli üleni vaigune).
  16. ivar130

    AÄ: mõned jupid

    Klaasid mis tooni?
  17. ivar130

    M: Varuosadeks 316i touring

    Mis on kütusepaagi hind?
  18. ivar130

    O: E30 Turvavöö vastuse

    Kas leidsid?
  19. ivar130

    O: turvavöö vastuseid

    Olemas Paides, kui endiselt soovi otsin üles!
  20. ivar130

    O: Käsipiduri pudinaid

    Nr 7 on forssis alla 20€, keegi siin foorumis mainis 9€ aga see on võibolla oma inimestele vms..
  21. Käsipiduri klotsidele oleks ikka seda kruvitavat pingutit vaja!
  22. Tere, Auto ehitus on nii pikale veninud, et asjad hakkavad kaduma minema:D *Oleks vaja siis esimesele uksele seda osa millest lukk kinni haarab(b-piilari küljes). *Siis on puudu käsipiduri pinguti mida keeratakse kruvikaga läbi piduriketta.. *Ja ehk leian ka puruks pekstud klaasile asenduse, kunde poolne rohelise tooniga pre ukseklaas. Kindlasti on veel midagi vaja, jooksvalt kirjutan ja uuendan siis..
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus