Hüppa postitusse

Valvur4

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    67
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis Valvur4 postitas

  1. Eile jaurasin enda autol neid vahetada, tükk mauramist ikka 36 aastat vanal autol, ülemine tuli ilusti ära , alumine oli nii ussitanud , et pidi ketaslõikuri ja puuriga kõvasti nûpeldama
  2. Stanged olemas, võib teema lukku pamna
  3. Pealkirjas on ilmselt kõik öeldud. Ehk kellegil miskit riiulis vedeleb? Enne kui grupist tellima hakkan
  4. Pakkuda müügiks m20b27 pealt 2.7 eta plokikaas koos pihustite, Juhtmepuu ja VL koldega Küttelatt koos pihustitega maha võetud. Et kaanekoodi vaadata. 200 lõpuga oli Kellel asja vastu huvi. Pakub ise hinna PM'i Lisaks leidub üks 1massiline hooratas(8kg) viimase hinnaks küsiks ~80.- Asuvad järvamaal/Türil Kontakti PM i kaudu
  5. Valvur4

    Coiloverid

    Karjun siia teemasse , kuna sobib pealkirjaga Aga kas? kes? mis? lahendust on keegi tagumisel sillal kasutanud / soovitab kasutada Vaja oleks nii, et amort ja vedru oleks koos, kinnituks üles kannu külge , Vedru kohtasi mu masina kerel enam pole ja ei viitsi neid sinna tagasi keevitama ka hakata ( olid kunagi d2 racing drift seeria coilid) aga müüsin need koos teise kerega maha, nüüd tahaks mingit odavamat ja kiiremat lahendust sinna, ees e36 püstakud ja m3 õõts , seega vaja ainult tagumisi, mis ilmselt on juba utoopia A lisan siia ka, et legaalselt tänaval sõitmise soovi mul selle autoga ei ole
  6. Pilt ja info, mida mõiste "komp" tähendab m3 replica kit sisaldab üsna palju pudinaid
  7. Valvur4

    Ostan summuti (lõpupüta)

    mul originaal pütt, millele fäänsymad otsad keevitatud, Järvamaal asub, kui huvi, saadan homme pilte
  8. Kõik muu noos peale uste on olemas
  9. Ma toppisin enda m50 nele m20 hooratta koos e34 m20 starteriga , kasutasin ka m20 survelaagrit, korvi ja ketast, kõik toimis ja veatult, esimese katsega panime muidugi kogemata kahemassilisele mõeldud korvi poldid, need hakkasid krt vastu käima Starteri otsimise vaeva vähendamiseks lihtsam vana ja uue ketta hammasvööd ära vahetada, tarvis gaasipõletit ja haamrit
  10. Kere koos tagumiste ja külgmiste laienditega nüüdseks minu
  11. Valvur4

    V: 16" Borbet A

    ole nüüd Pai poiss ja tee pildid ilma kapsliteta ja räägime edasi..
  12. Valvur4

    Coiloverid

    http://www.carshop.ee/tuuning/vedrustus/coiloverid/jom/1613622.html Mõned kiidavad, mõned laidavad, ise kasutasin neid oma e36 all ja elasid need kõik mu tegemised üle
  13. Sobib ilmselt iga odavam ront Eriti kui sul kuskil mingi ilma docideta vedeleb, paku aga meeleldi loen kõik saadetud sõnumid läbi
  14. Valvur4

    Head muusikat autosse :)

    Enda isiklikud kaks lemmikut mida autoga trippides meeldiv kuulata
  15. Valvur4

    Kes, kus ja keda nägi

    Hommikul nägin lasnas mustakivi juures oo7 punast iludust (NB: nüüd on sealt tanklast lahkumine väheke lõbusam vast)
  16. Lukku ära, asjad minu
  17. Valvur4

    Kes, kus ja keda nägi

    PreiliB masinad jäävad igal hommikul ja õhtul silma kui ühikast väljun või sinna suundun, vahel ka kellegi punane kupee, mustade velgedega ( nr pole meeles) ,seisab ka sama tänava lõpus (nime jätan liigse huvi vältimiseks mainimata )
  18. Tahaks ka ühte, kui võimalik Tagumisel klaasil veel NATUKENE ruumi on
  19. Valvur4

    Kinni/Lukku

    läinud lugu
  20. Selline vigur jäi koristamise käigus silma ja üle Tuulesuunajad peaks ka olemas olema Hinda paku ise ( soovitatavalt PM) Asub Türil
  21. Valvur4

    Müüdud

    müüdud
  22. Valvur4

    Müüdud

    ... Kuna fb grupis käib tihem elu kui foorumis, siis nüüdseks kaup läinud;)
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus