Hüppa postitusse

süütusakslane

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    49
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja süütusakslane saavutused

Kaasalööja

Kaasalööja (5/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

2

Reputatsioon

  1. Teed soodukat ka w?
  2. Ostan roolikardaani võimendiga variandile!
  3. süütusakslane

    Kes, kus ja keda nägi

    See oli 318i ja pole õrna aimugi mis veljed sel tänaseks all on, kui üldse midagi all on :-D mnt.ee järgi see bemu igaljuhul maha pole kantud, äkki on mingi väike võimalus see kuskilt üles leida. See oli mu venna oma aastal 98 ja tekkis mõte see masin üles otsida.
  4. süütusakslane

    Kes, kus ja keda nägi

    Kas keegi teab või on kuskil näinud punast e30 preface kupeed numbrimärgiga 680AMR
  5. Kui veel kuidagi on võimalik, siis sooviks ka kahte kleepsu.
  6. Minu jaoks sai see probleem lahendatud! Panin 55l kütusenäidiku ja asi tundub korras olevat! Tänud informatsiooni eest!
  7. Vabandust, parandan ennast! 316i 2,5l mootoriga ja tõesti, sada asja on erinevad, ei vaidle vastu. Aga tänan vastuse eest, seda tahtsingi teada kas näidikud on erinevad, hakkan siis otsima teist kütusenäidikut.
  8. Ahhoii! Teema siis selles,et mu e30 316i-st sai tehtud 325i. Vahetatud sai ka spidoplokk, probleem on selles, et kütusenäidik näitab nagu paak oleks poolenisti täis, aga tegelt nii pole, lööb ka küttetule põlema. Ühesõnaga, kütusenäidik ei langegi alla poole. Kas r4 ja r6 mootorite kütusenäidikud on erinevad või paneb lihtsalt näidik villast!?
  9. Ikka otsin püstakuid koos suportitega! Pakkuge!
  10. Ok teeme nii, tuli juba vahepeal ka teisi pakkujaid!
  11. Ok sobib, võtaks ära! Aga peab mõtlema, kuidas Harjumaale need saaks!
  12. Ostan suured püstakud ja r6 mootoriga isendi esimesed piduri suportid! Jürgen 5036215
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus