Hüppa postitusse

Puskar

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    97
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis Puskar postitas

  1. Oleks vaja kahte amordipüstaku mutrit. 90a 1.6. Vanad olid nii kinni, et pidi julmalt peale lendama. Tellimisel lubati healjuhul 20ndaks. Ehk kellelgi on korralikke või teab soovitada kuskohast ma neid rutem saada võin.
  2. Ju seal siis mingi piltide värk on. Ei mahtunud pähe algul, et kuidas selline sisu
  3. https://en.autoplius.lt/ads/bmw-318-convertible-1990-petrol-6326257.html Keegi oskab äkki selgitada, et mis teema selle sisuga on? Ise pole sellist asja enne näinud.
  4. Puskar

    Esimesed madaldusvedrud

    enne ja pärast
  5. Pakkuda mingid madaldusvedrud mis mu autol mingiaeg all olid, 12cm lühemad olid kui originaalid. Kel huvi, siis kirjutab postkasti koos hinnapakkumisega, või 56922419.
  6. Minukäes oli ta veel 1.6 mootoriga, ju siis on vahetatud. kere oli ikka suht ära sellel. taga rattakoopast said käe pagassi lüüa kui soovi oli. keretöid tahab kõvasti, pahtlit täis laotud ja suhteliselt halvasti värvitud.
  7. Ma müüsin ta veel sama päev maha, kui sa vaatamas käisid. See vend,kes minult ostis pani ta nüüd müüki ja kui ma ei eksi siis tänaseks on vahetatud ta miskisuguse corrado vastu ära. Infoks niipalju, et uus omanik pidavat suure mootori vahele pistma ja driftiautoks tegema. Pead ei anna, aga teema pidi ka tulema
  8. Puskar

    Liikmete haridustase?

    Lennuakadeemias Õhusõiduki ehituse ja hoolduse eriala 2.kursus algamas
  9. Hakkasin mõtlema, et ma pole sulle mingeid andmeid ega midagi andnud.
  10. Puskar

    K: välimine sarniir.

    Mul 316 sedaan, sain jupid tellitud.
  11. Puskar

    K: välimine sarniir.

    Kus ma teda kõige lihtsamalt saan, forss ehk ?
  12. Puskar

    K: välimine sarniir.

    Tänud, siis on väga hea.
  13. Kas alumist välimist sarniiri saab eraldi ka vahetada, või peab koos õõtshoovaga vahetama ?
  14. 1 helesinine tsärk xl suurus
  15. Puskar

    Püsikiiruse hoidik

    Sinna lisandub jah taha veel 1 paneel, seal on mingisugused lülitid, siis autos raadio taga on "pult" kust saab kiirust peale panna jne. Mingi juhe oli ka järel. Nädalavahetusel vaatan kas on aju ja kuhu need juhtmed edasi viivad.
  16. Puskar

    Püsikiiruse hoidik

    Seda kindlasti jah, mingi ise juurde lastud panna jublakas ta on
  17. Hei rahvas, mõtlesin et küsin targematelt ja ehk on keegi sarnase asjandusega kokku puutunud. Soomlane, kes mulle auto müüs ütles et püsikas polnud ühendatud ja tal pole aimugi mis moodi seda ühendada saab. Samas on ta olemas ja võiks peale panna ja ära ühendada. Otsast tuleb tross välja, ja raadio taga on mingi nuppudega asjandus kah.
  18. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1178067&rhash=7bbf Kas ta just väga huvitav on, aga panin enda rulli ka müüki. Ei jõua tudengina enam autot üleval pidada. Vaatab, ehk keegi tunneb huvi
  19. Mul on plekkveljed, 14', mingid nokianid on all. Naelad on suht välja sõidetud. Kirjuta ps
  20. Edu sulle selle pilliga, sõbral seisis ta aias ikka väga mõttetult. Kahju oli vaadata.
  21. Pole sõpra kätte saanud, ma ise kahtlustan, et see "ostja" ei kasutanud või tal ei olnud seda keeratavad konksu. ja pani kuhugi halva kohapeale kinni. Täpselt ei ole veel kuulnud.
  22. Sõber müüs oma selle zenderi ringiga pilli maha. Uus ostja ei saanud midagi head, sest transportides lagunes bemmil esisild ära. Eks ta nüüd juppidena müüki läheb.
  23. Hinnakohta ma midagi öelda ei oska. Ise oleks rohkem küsinud. Ta on tudeng ja pole erilist tehnilist kätt. Auto juba mõnda aega seisnud tal.
  24. http://www.auto24.ee/used/1087703 Sõber pani kah enda rulli müüki
  25. Puskar

    mb40b16 kuumeneb üle

    Tehasest ja, passis on kw märkimata, aga ju ta ilma kat on.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus