Hüppa postitusse

Puskar

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    97
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis Puskar postitas

  1. Puskar

    mb40b16 kuumeneb üle

    Ma ise arvasin ka seda, et see jupp läks kaanepärast lõhki. Kylma mootoriga laba pohjas on purskkaev. Soomes ostes oli õli ja varras puhas, samas ei suitsenud ka, nyyd on valge suits taga ja õlikorgi all oli vesi, varras oli ka kahtlane. Eks ma plokikaanetihendit ja ehk ka plokikaant vahetama pean hakkama. Kes teab võib mind saadavuse ja hindadega kurssi viia. Homme päeval aega, siis teen autost teema ja saab seal edasi arutada, sest salongis moni kate ja plastik vaja nkn vahetada sealhulgas ka palju veermiku juppe.
  2. Puskar

    mb40b16 kuumeneb üle

    No anduril oli juhe igatahes ilusti järel.
  3. Puskar

    mb40b16 kuumeneb üle

    ikka jäigalt järel, ei ole nii , et üks lüke ja paneb paar tiiru. Temp näidik on soomlase poolt kas lahti ühendatud või ta lihtsalt ei toimi.
  4. Puskar

    mb40b16 kuumeneb üle

    Hommikul valasin radika piirini vett täis, panin käima, siis imes suurema osa veest minema, panin juurde ja lasin mootoril käia. Mingi 5 minutit ja siis hakkas vett üle radika korgi ajama mootor oli kah ikka päris korralikult kuum. See voolik mis radika punni juurest tuleb ja mootorisse läheb on punnis ja ikka päris tuline. Võtsin rihma maha, pump käib kergelt ringi.
  5. Puskar

    mb40b16 kuumeneb üle

    Sai siis eile soomest oma e30 ära toodud, kindel asi, mis pidin ära vahetama oli jahutusvedeliku flants, mille forssist ära ostsin, sõitma pidin viljandi. Kahjuks aga umbes 5 kilti peale forssi läks auto keema ja istusin maanteeääres. Lasin jahtuda, ja kuna uus jupp olemas oli hakkasin maanteeääres vahetama. Vahetasin jupi ära panin vett juurde ja hakkasin edasi liikuma. Kosel jäin igaks juhuks seisma et vaadata kuidas asjad on. Mootor ja vesi jälle ülikuum. Auto sain koju eile öösel nööriotsas. Täna panin radika vett täis, lasin käia. Mootor läheb ikka kiiresti soojaks ja radikast hakkab vett üle ajama. Ise kardan, et võisin plokikaane ära lasta selle kuumenemisega. Mõlemad suured voolikud mis radikast tulevad on punnis ja tulised.
  6. Puskar

    Jahutus

    Kusjuures, just motonetist öeldi mulle, et neil pole laos ja ei tellita kah. Aga eile ostsin forssist ära, 6.15 euri maksis.
  7. Puskar

    Jahutus

    Soomest ma kahjuks jah ei saanud. Eestis forssis oli kohe olemas, või pidi ette tellima?
  8. Puskar

    Jahutus

    Okei, tänud! Aain piisavalt infot, et soomest ära osta ja vahetada.
  9. Puskar

    Jahutus

    See forrsi?? Asub kus? Ei julge pikka sõitu ette võtta ilma vahetamata, muidu vahetaks eestis.
  10. Puskar

    Jahutus

    ah jaa, mootoriks on M40B16 Pilt on siin: http://fotoalbum.ee/photos/whitepower/98497337 Otse siia postitades tekkis mingi probleem.
  11. Puskar

    Jahutus

    Terv, sain ka siis eile e30 omanikuks. Kahjuks on ka väike probleem, mille sooviks likvideerida enne soomest eestisse toomist. Täpsemalt siis "jupp", mis on mootori küljes ja kuhu tulevad vee voolikud. Ehk oskab keegi öelda, palju see jupp maksta võib, ja kuidas ma selle kõige paremini lahti saaks. Hetkel ajab vahelt vett välja.
  12. Soomes päris huvitav pakkumine, http://www.nettiauto.com/bmw/320/4785248
  13. http://www.auto24.ee/used/1000440 Keegi sellest autost oskab midagi lähemalt rääkida?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus