Hüppa postitusse

Puskar

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    97
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Postitused, mis Puskar postitas

  1. see auto oli enne 700 euriga müügis ja nüüd hinda juurde visatud http://auto.motors24.ee/vehicles/401702-BMW-316-1989.aspx?pg=0&sort=paid ise sai seda vaatamas ka käidud kui hinnaks oli veel 700 euri.

    Ma müüsin ta veel sama päev maha, kui sa vaatamas käisid. See vend,kes minult ostis pani ta nüüd müüki ja kui ma ei eksi siis  tänaseks on vahetatud ta miskisuguse corrado vastu ära. Infoks niipalju, et uus  omanik pidavat suure mootori vahele pistma ja driftiautoks tegema. Pead ei anna, aga teema pidi ka tulema

  2. Hei rahvas, mõtlesin et küsin targematelt ja ehk on keegi sarnase asjandusega kokku puutunud.

    Soomlane, kes mulle auto müüs ütles et püsikas polnud ühendatud ja tal pole aimugi mis moodi seda ühendada saab. Samas on ta olemas ja võiks peale panna ja ära ühendada. Otsast tuleb tross välja, ja raadio taga on mingi nuppudega asjandus kah.

    post-1855-0-83852600-1355078448_thumb.jp

    post-1855-0-11575900-1355078506_thumb.jp

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus