Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

rossu

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

12
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast rossu

• Tiitel
    Algaja
  1. rossu

M: BMW "keevitaja"

Saabusid mõned keevitajad veel, kellel huvi andke teada.
  2. rossu

M: //M ventiilikorgid

Tere, ei ole enam neid kahjuks. Võibki vist teema ära lukku panna?
  3. rossu

M: LED esitulepirnid, alternatiiv Xenonitele.

Jah, tõenäoliselt võib ta anda veateadet küll. Ei hakka vastupidist väitma, kuna ei ole ise proovinud. Endal e36-l ta midagi ei viska, aga no see on muidugi ka e36. Uuematel võib tampida küll check light teateid jh. Muidugi mu soovitus üldiselt on selline, et ma arvan, et nad väga hästi ei näita. pigem panna neid udukatesse. H1 pirne siis.
  4. Müüa siis (hetkel tellimise peale) esitulepirnid, mis koosnevad 68-st SMD led-ist. Põlevad nagu xenonid, valgelt, 5500k - 6000k. Väga hea, kauakestev ja odav alternatiiv Xenon tuledele. Tuledes midagi muutma ei pea, lihtsalt vaheta pirn ära. Põlevad samamoodi, nagu numbrituled, mida saab osta elektroonikavidinate poodidest, need millel 4-6 väikest pirinikest on. Saabuvad peale tellimist 14-20 päeva jooksul. Paari hinnaks on 21EUR. Raha maksma ette ei pea, maksate siis, kui kaup on Eestisse saabunud ja teie poole juba teel. Kahjuks pole praegu näidata pilte sellest, kuidas nad põlevad. Pildid(pildid H4 pirnidest) Kuna ma pole ise neid veel proovinud ja seega põlemas näinud, ei oska ma hetkel öelda, kui hästi nad valgustavad.
  5. rossu

Loodan, et jääd rahule nendega:D Ja, et neid Sult ära ei varastata:D
  6. rossu

Aga teeks siis 10,45 ja ütleme vana kaubamaja taga parklas äkki?
  7. rossu

Oih vabandust, ei jälginud teemat mõnda aega. Aga nr on 53618882, Oliver. Aga orienteeruvalt mis kella ajal tahate neid kätte saada?
  8. rossu

Vabandust, ma ei saa nüüd päris täpselt aru:D Kas on soovi siis nende vastu?
  9. rossu

Ei mitte Tallinnas:D Tartus siiski.
  10. rossu

M: BMW "keevitaja"

Müüa siis BMW puldi kujulised tuulekindlad tulemasinad e. keevitajad. Põhja all neil ka tugev LED valgusti. Saadan ka üle Eesti smartpostiga. Hetkel alles vaid üks. Kuid lähiajal peaks neid juurde tulema. Mitmekaupa tellides ka allahindlus ! Hind 10.-
  11. rossu

Ei tea midagi, mu enda auto all samasugused olnud juba üle mitme kuu, pole neid mitte kui keegi näppima tulnud:D Nende puhul ongi hea see, et kui Sa ei tea, et nad seal on, siis neid nii väga tähele ei panegi. Aga kui tead, et nad on, siis on nad ka ilusad:D
  12. rossu

Müüa siis //M embleemidega ventiilikorgid.Täiesti uued ja originaalkarbis. Metallist. Asuvad Tartus, kuid saab saata ka Smartpostiga(2,49eur). Hind 8 eur.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus