Hüppa postitusse

blade14

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    66
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis blade14 postitas

  1. blade14

    O: Esilisa faceliftile

    Proovi passat B3 stange spoilerit pidi huvitav jääma
  2. Kas sina müüd ebays seda rooli? http://www.ebay.com/itm/BMW-M-Technik-I-steering-wheel-E24-E28-E30-E32-E34-M5-M-Tech-/281053572089?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4170192bf9&vxp=mtr Ise küsin ise vastan Sellel mis on ebays on sinine värv natukene koorunud seal kodara alt .
  3. Kus kohas siis Täna see kogunemine siis täpselt asub siis
  4. blade14

    Lobamokkade rubriik

    Rakveres ka ikka korralikult lund maas
  5. blade14

    Lobamokkade rubriik

    Õnneks ma tegin kõik autoga seotud asjad eile ära Samas on võimalus ka garaazi minna ju, mitte ei pea lumes püherdama, või sul rull ei jõua sinna ?
  6. blade14

    Lobamokkade rubriik

    Jep, hea et ma suvekaid veel alla pole pannud, hommikul hilinesin veel tööle, pidin autot krt kraapima ja puhastama Aga see juures, kui tööle sõitsin, siis oli lõbus
  7. blade14

    Lobamokkade rubriik

    Kõik velgi ostma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. Kas hinnaks on 600 krooni või 600€?
  9. täna oli meil isegi rohkem rahvast kui eelmine kord. 6 Touring 1 Kabro 1 cupee 1 Passat 1e34 1 saran
  10. blade14

    Kogunemiste pildid

    Täna lõpuks oli meid ainult 2 järgi
  11. Suured tänud juhiste eest. Olen siis kolmapäeval kohal seal
  12. Kas seal on väliparkla või mõni siseparkla kus kokku saadakse?
  13. See mustika keskus asub A.H. Tammsaare tee 116? See kolmapäev mis tuleb, astun läbi oma rulliga
  14. väga hea, nüüd ma siis tean , kui rulliga tallinnase tulen , siis astun mingi kolmapäev läbi
  15. Kus see mustika keskus täpsemalt asub Pole eriti tallinnas liigelnud ja ei tea kus mis asub ( näkku pole vaja lüüa )
  16. Nii et pole enam huvitatud? Panen selle postitusega ka oma numbri, et kellel huvi tekib, siis helistage! Artur 56704826
  17. Rohkem tahaks teha vahetust plekk velgedel olevaid 4x100 talverehve mis sobivad e30 alla. rehvid olid enne all e32.
  18. blade14

    Lobamokkade rubriik

    aga kui tagaajamine toimub ja mendid kätte ei saa, siis on täielik vaikus, isegi ei mainita seda kusagil, see on alati nii ;D Kui kätte saavad, siis uhkustavad, et said Neil oli vist väga mark, et üle 20 aasta vana bemar tegi ära neile
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus