Hüppa postitusse

oo7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 656
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    64

Postitused, mis oo7 postitas

  1. Väikese ja suurel diffril on ka korralik kaaluvahe, võid selle ringi visata sildade asemel ? 

    17 tundi tagasi, hondamtx ütles:

    Mõned õlled üle 6packi sees ja vaatand üht asja. Paljud tahavad saada typ 188 diffreid tänavaautodele. 

    Milles point? Kõik kes otsivad, aurustavad pm igal ristmikul või paremal kurvil sideways rehve auruks? 

    Mul pole vb kõige paremat näidet aga no mul on ka cabriol mootorit omajagu ja olen ka omajagu pedaali tallanud aga minu differ nt küll ei ole näidanud mingeid laialimineku märke või ma ei tea mida. 

    Saan aru driftipontsikutest kellel pidev siduripommi ja 300+ heppa kapoti all kurvi läbimiseks. 

    Selline mõttevälgatus ? head laupäeva õhtut! 

     

    Mul on 3tk ulguma/lekkima hakanud, praegu TYP188 all lõpuks 

  2. Aravetel võtaks mitte hobika vaid võistluskardi, sellel on 30hp vs 9hp Õismäel, lisaks on see vähemalt 2x kergem, pole mingit raami ja jama ümber. Seetõttu meesmehe vastu sellega otseselt sõita ei tahakski sest kui vastu läheb on tükkideks. Aega mõõdetakse ikkagi, ehk omavaheline võistlusmoment on olemas !

     

    Esimest korda käisime sõitsime kõik 1x välja, siis tekkis n-ö austus asja vastu :D Hobikaga isegi võistlus paras pläristamine ja paraolümpia selle kõrvalt.

     

    Kes pole proovinud soovitan kindlasti !

     

     

    • Meeldib 1
  3. Aravete ja Õismäe kardi vahe on umbes nagu 316i vs tühjaks loobitud M3. Sõiduelamust tahta v huvi inimestel proovida siis kindlasti tasuks sinna minna.

     

    Õismäele tleks ka, kuna see lähedal, aga pigem hääletaks Aravete poolt :)

     

    Õismäel vb olla peaks olema korraldatud mingi võistlusformaat, mis seal saab tellida, siis oleks väheke mingi pointi asjal rohkem

  4. Niiöelda meesmehe vastu võistlust ei lase nad seal teha minuteada, kui selline võistlusformaat plaanis on. 

     

    Samas need on seal nii palju ikkagi kiiremad ja rasked juhtida et minu arust lihtsalt niisama sõita kõvasti huvitavam kui nende hobikatega võistelda, lihtsalt lambist põhja lüüa paneb hunnikusse ka kohe. Eks see jällegi kaugemal ja kallim ka, Õismäele saab pohhuilt kohale ujuda iga õhtu pm..

  5. 2 tundi tagasi, eix22 ütles:

    Kahe otsaga asi. Sellised võivad olla palju rohkem lootust andvad, kui tehtud ja mäkerdatud autod, mis jätavad parema mulje, aga reaalselt palju hullemad.

    Täiesti tõsi. Kui masin on pildilt prillikas ja osutub reaalsuses mäkerdatud risuks, mis on äärmiselt tõenäoline, siis on õigustatult põhjust pahane olla tühja sõidu peale, mitte siis kui näha juba et masin on peetis ja siis minnes kohale lootes hoopis korras autot leida 

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus