Hüppa postitusse

oo7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 656
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    64

Postitused, mis oo7 postitas

  1. Samas kallima otsa e30 ei tasu just siin foorumis müüa, sest rahatud tilganäppijad teevad selle maatasa. Pigem jh ronte

     

    Korraliku asja soovitan panna mobile.de-sse. Ka Eesti klassikaliste autode huvilised, kellel natuke cashi onvaatavad autosid sealt.

     

  2. Ma siinkohal soovitaks mõelda allhanketööde peale. Asi selles, et kõikide keretöödeks ja värvimiseks vajaliku kraami ainuüksi soetamine lihtsalt ühe auto jaoks on täiesti mõttetu, kui seda tööd igapäevaselt ei tee, lisaks võtab vajalike oskuste saavutamine väga pikka aega, või ei saavutata neid üldse.

     

    Seega otsi inimesed (neid on siin foorumis ka täiesti) või ettevõtted, kes teeks neid töid, mida sa ise kindlasti väga hästi ei oska ja mille jaoks sul pole asju/teadmisi/oskusi. Muidugi kui autot ennast veel pole on väga raske mingit ettekujutust hindadest saada, kuna oleneb sellest mis seisukorras see on.

     

    Kindlasti ma ei soovita autot täiesti ribadeks kiskuda, kuna pärast on lihtsalt see mingi vrakk kuskil nurgas. Eemaldada jh võib salongi ja paneele, kuid asi peaks jääma vähemat sõitma/veerema. Kui masin on nii vilets, et ta täiesti tükkideks on vaja võtta, siis ma seda algajale (tegelikult mitte kellegile :D ) ei soovitaks

     

     

    • Meeldib 1
  3. 18.3.2017 kell 20:12, sass ütles:

    Toimetan e30 ustega,lasin valtsi pealt kerehermeetiku maha ja tuli välja mõned hapumad kohad mis puhastasin.

    Mul on mingi loctite roostesurma ja tsinkspray,kuidas on õige käituda enne kerehermeetika panemist ukse valtsile ?

    Valtsi vahel ka ilmselt elu,mis moosi sinna panna?

     

    Epokrunt.

     

    Endal oli pagassi nurk peetis nii seest ja valtsivahelt. 2013 sai tehtud korda ja vähemalt 2017a on veel täiesti korras ja rooste välja ei tulnud. Valtsi lahti ei lõiganud.

     

    Tsingisprei jms "roostesurm" mis kuskil autopoodides müüakse soovitan üldse minema visata, kunagi proovinud, ei aita pm midagi

     

    Võid selle ka täiesti julgelt ise kokku segada ja pintsliga peale kanda.

  4. Oleneb mis teha tahad ka. Ma saksakeelse kirjandusega kursis pole.

     

    See Restaureerimise-piibel sobib niiöelda läbi lugemiseks. See sisaldab autode eripärasid ja tuunimist, pilte, jne. See õpetab millistest tükkidest ntx stroker kokku panna, aga mitte seda kuidas konkteetselt mootorit üldse ehitatakse.

     

    Kui tahad konkreetselt õpetusi kuidas midagi teha (s.t pildid, mis järjekorras ja mis tööriistadega midagi teha) siis Haynes Manual v Bentley manual. Need PDF-ina inglisekeeles netist lebolt leitavad. Need on sellised, et kui sul midagi autol p***e läheb siis lööd õige koha lahti ja vaatad kuidas ntx veepump ära vahetada step-by-step ja mis Nm kõik poldid kinni peab keerama

     

     

  5. Jah sest ma ostsin ta mingi 2012 ja kaas on ka täpselt sama.

     

    Samas seal siiski pilte täiesti mädanenud kerest igalt poolt ja kui aus olla, siis mingi täiesti tükkideks tõmmata ma ise tava e30 puhul mõtet ei näe ka 2017a veel. Vähemalt minu autoehitus käis sellisel tasemel nagu seal kirjeldatud. Keevitamist/värvimist tuleks nagunii õppida kuskilt teisest raamatust :D

     

    See turkas ka meelde et mingil põhjusel mudelite all pole kirjeldatud 325ix-i ja seda mainitakse alles kuskil lõpus et olemas on. Samas see mudel sind vast ei huvita naqni.

     

    Mul on veel mingid 2 e30 raamatut, aga need sellega võrreldes mõttetud

     

     

    Sa noor mees võlud ma usun selle PDF-i ka kuskilt välja :D;)

     

  6. 13.2.2017 kell 21:16, TrvP ütles:

    BMW e30 Restoration Bible- Kas keegi on selle raamatu ostnud? Lehitsenud? Asjalik kirjandus? http://brooklandsbooks.co.uk/index.php?route=product/product&product_id=116

    Jah olen läbi lugenud ja väga hea raamat.

     

    Muidu see on kirjutatud aastal 2004 ja Inglase poolt, ehk paljud ehitamise nõuanded ei kehti enam s.t mida tol ajal polnud mõtet teha on nüüd juba mõtet ja siis GB turu erinevusest tulenev. Teisisõnu raamatu avaldamise hetkel oli e30 sama vana kui e46 praegu

     

    Soovitan osta sellegipoolest. Parim e30 raamat mis siiani kätte juhtunud. Teised liiga üldised v mingi võidusõidu suunaga

  7. Antud "kitsa kommuuni" suvine kokkutulek oli sel aastal suurem, kui EKBK v EBK oma, kuhu BTW ka e30 kuulub.

     

    Meie mehed siit on mitmed käinud ka välisriikide kokkutulekutel ja sel aastal oleks oodata ka sealt külalisi oma autodega. Lisaks sellele, et väga paljud ei käi siin foorumis on reklaami vaja, et näidata, mis meil siin üldse toimub ja miks tasub selle pärast näiteks 1000km maha sõita !!  

     

    Kes tuleb see tuleb loogika järgi oleks see üritus ammu välja surnud, siinkohal on korraldajad igal aastal oma aega ja vaeva täiesti omast vabast tahtest selle toimumisse ka järjest rohkem panustanud, ning teevad seda ka sel aastal veelgi rohkem, kui 2016.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    • Meeldib 6
  8. M on M

     

    Vahe ongi selles et teed selle korda on see M3, teed enda oma korda maksab see heal juhul 5 kilo.

     

    Võimalused olemas tasub sellise timmimine ära, sest hinda koorivad suht korralikult . Lasta teha kindlasti mitte..

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus