Hüppa postitusse

callaway

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    168
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    3

Kõik, mis callaway postitas

  1. Olen FL udutule katte otsingul. Parempoolne olemas, seega juhipoolset katet vaja. Viisakas seisukorras, värv ei oma tähtsust. 56214575
  2. Vaja E30 käsipiduri hooba. Sinna juurde võiks kuuluda käepide ja lõõts. Samuti tunnelist tükk kinnitustega. Saatmisvõimalus Tallinnasse võiks variant olla.
  3. Müüa MT1 esimene ja tagumine lisa ning küljed. Boonusena kaasa kehvas seisus antitiib. Liiga kõrged hinnad pre kupeedele tõid mu maa peale. Seega müüa lisad. Tagumine on paremas korras, aga esimene samuti väga okei. Küljed viisakad. Müün ainult koos ja alustame kõrge 825€ Asuvad Haapsalu lähedal.
  4. Müüa bbsi esilisa prele. On vigu, aga üldjoontes okei. Tingimist alustame 200€. Asub Haapsalu lähedal.
  5. Kui kellelgi on üle MT1 esimest lisa, külgi (pole vahet kas uus v vana) ja lip, siis andke märku. Võivad ka mõradega olla.
  6. Olen avatud E30 pakkumistele. Ainult kupee kere. Kere on tähtsam kui tehnika. Originaalsus on tähtsam kui tuuning. Hind <3000€ Mootori ja kasti eelistusi pole. Pre ja facelift, mõlemad sobivad. Kirjutage joonistage.
  7. mis vastus oli? mu kontakteerumisele ei vasta.
  8. Korra käis mõte peast läbi. Pildi pealt välimis ja hind tunduvad peaaegu kooskõlas
  9. Pildi pealt tundub kena. Eix, mis originaalist mööda tundub? madaldus, esisuunad? pildi pealt vead iste ja peeglid? https://www.auto24.ee/used/2412770
  10. callaway

    M: m10 kast

    Müüa e30 m10 5käiguline kast. 50€. asub läänemaal, saan tlna tuua. 56214575
  11. callaway

    Müüdud

    Hetkel 2 kehva pilti ainult. Laupäeval saan juurde teha.
  12. callaway

    Müüdud

    Tere. Müüa veerev kere. Originaalis 316i. Kupee Facelift Katuseluugita Passis musta värvi. Dokumendid olemas. Auto hinnas sisaldub. Kellegi poolt keevitatud kere. Uksed, kapott, stanged, põll, riegeri replica lisa, tagaluuk (ükski detaili minu silmis ei sobi doonortükiks). Esimene strutbar Hüdrauliline käsipidur. Kõik klaasid. Esituled ja võred, neerud Tuuning tagatuled. Roolisammas. Poolpuur. Aku plussjuhe eest, taha. Armatuur. Unibal shifter (mitte kõige mugavam). 51mm esipüstakud 325i esimesed pidurid koos suporditega 325i ketastega sild, koos suporditega. Armeeritud pidurivoolikud. Keevisdiffer 4.10 Poolteljed Powerflex puksid sildades. Koni jäikuse regulliga amordid ees ja taga. H&r vedrud ees ja taga. E36 rida kuue suur radikas. Arvutasin ja arvutasin. Sain kõik kokku 900eurot. Asub Haapsalus.
  13. callaway

    MÜÜDUD

    Aitan sõbral müüa. OZ Futura 17x8.5 ET35 4x100 kuldsed poldid Rehvid 195/40, põhimõtteliselt tutikad. Asukoht Vilnius, transport pole probleem Hind 1100€
  14. Müüa 51mm püstakud. Amordid töökorras, vedrud küljes. Tugilaagrid küljes. Mingisugused kettad küljes. Supordid küljes. 80€ ja võite pakkuda omapoolset hinda. 325i stabikad. Supleriga mõõdetuna esimene 20mm ja tagumine 14mm (peaks teglt 12mm olema 325i'l, aga supler näitas suuremat numbrit) Hind 45€ ja võib pakkuda summat. asukoht Haapsalu ja saan Tlna sättida. 56214575
  15. callaway

    Kes, kus ja keda nägi

    Ma olin rohelisega, sõber punasega ja sõbranna ix'ga
  16. callaway

    O: E30 M3 LAIENDID

    esimene tiib 300 nõks peale eurot. tagatiib 600 nõks peale eurot. tagumised pagassihinged 300 nõks peale eurot. aga kõige kallim jupp peaks hoopis tagumine klaas olema.
  17. Soov osta järgnevaid juppe. Beežid riidest esiistmed. Pole vahet, kas kupee või sedaan. Riide korrasolek on oluline. Mtech1 rool. Pre esilisa (pardinoka moodi. nagu Matul ja 007'l) Pre udutuled või klaasid. 56214575
  18. Tere. Soov difri järele. Typ168, kuna see odavam ja typ188 rullika kaas liiga kallis. Eelistatud ülekanne 4:10. Võib pakkuda nõk kiiremat kui ka aeglasemat. 4:27, 3:9* vms. Lahtine või kemppi. Asukoht Harjumaa või Läänemaa. Hind odav!! kaspar 56214575
  19. Sama tüüp jaa, siis kui see auto seisis ja sitakihi all oli.
  20. http://www.auto24.ee/used/2074391 Natuke infot teile. Käisin seda üleeile vaatamas, aga olin seda juba pikemat aega kiibitsenud. Nüüd puhtaks pestud ja lakutud. Mina tean, et seisi vähemalt aasta,nüüd eluvaim sisse puhutud. Mootorit ja veermiku kommenteerida ei oska. Välise vaatluse põhjal. ÜLEVÄRV: tagumine põll teibiga remonditud ja konksu juurest mäda. tagumsied koopaääred haljad juhipoolne sisekoobas mäda uksed pindmise roostega esiklaasi äär roostes kapot roostes põll õrnalt kõver tagaluuk roostes tiiva almised osad pindmsie roostega. Seest kõrvaliste katki või kulunud. Head asjad. Originaal iS. must lagi katuseluugita Auto oli enne lakkumsit müügis 2000euriga. 1500eurot talle ei sobinud, kuigi see oleks suht sobilik hind selle kohta.
  21. kaks aastat tagasi oli tagumine kaar natukene pihta saanud ja õrn rooste oli peal. hetkeseisu ei tea. üldse jättis too hetk auto natuke lipalopa mulje.
  22. Tere. Ehk kellegil vedelemas või auto juppideks või suudab sebida. Soov osta cabrio uksepolstrid. Seisukord pole oluline, sobivad kõik variandid. Kui nendest eraldi ei taha loobuda, siis olen nõus ka terve sisu ostma. hind vastavalt seisukorrale. Huvi akub ka katus. Kui ainult koos raamiga ja terve. Pakkumised privasse või 56214575. Kaspar.
  23. callaway

    O: E30 cabrio

    Olemas.
  24. callaway

    Lobamokkade rubriik

    Häid Jõule kõigile http://vimeo.com/115340571
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus