Hüppa postitusse

Aigar

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    504
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    29

Postitused, mis Aigar postitas

  1. Ei oma tähtsust kupee või sedaan, antud juhul omab tähtsust hoopis allkirjast väljaloetav 325ix, millel juhi oma teistsuguse lõikega vahekasti pesa tõttu kesktunnelis. Saab tavalise ka panna, aga jääb üle katma ja õhku pisut.

     

    ise sooviks saamuti 1 komplekt tavalisi, 1komplekt valepoole rooliga autole ja 1komplekt kabriole, kui selliseid variante välja mängib.

    Tahaks näha, et keegi X-i nö originaallõikega aftermarket matid kuskilt leiaks. See on küll viimane asi mille pärast seal veel muretseda :)

    Mul on tavalise lõikega ja ei ütleks küll, et see äär nüüd segaks või silma riivaks. Kui takjariba all on siis ei jää õhku ka kedagi.

  2. Kuna IX-ile ma kuskilt mujalt stabika pukse leida ei suuda siis küsimus selline, et kas keegi H2-st lähemal ajal midagi tellida ei plaani? Hüppaks kampa.

    Sooviks siis kahte eesmise stabika puksi sealt soetada (31351701127) aga ainult nende pärast ei raatsi nagu tellimust teha.

  3. Visko siduril arvatavasti püree väljas. Seega vaevalt, et see huvi pakub...

    Kasutaja IffMees pakkus minu meelest vahepeal vahekasti - võid tema käest uurida.

  4. Ma räägin enda loo ka siis (äkki kellelegi meeldib lugusid lugeda). 

    Igatahes auto saamisest peale on jama olnud ABSiga (~4 aastat). Räägime X-ist, eks. Täiesti suvalistel aegadel läheb ABSi tuli armatuuris põlema ja ilmselgelt süsteem ei tööta enam. On sõite kus on kõik korras ja ABS töötab ilusti (talvel proovitud igatepidi) ja on ka sõite kus juba enne liikumist läheb ABS põlema. See sai lõpuks lahendatud sellega, et ABSi voolu juhtmele sai lüliti vahele pandud: sõidad, tuli läheb põlema, teed "restardi", sõidad ABS funktsiooniga edasi ja ei pruugi seda tulukest pikka aega näha. 

    Kas ABSi aju on õige? Pole aimugi - võiks ju olla kui tule mitte-põledes asi toimib.

     

    Teema algataja probleemi ma mõtleks nii, et: pidurdad, ratta-andur ajusse signaali ei anna (ehk siis ratta veeremine oleks justkui blokeeritud) samas aga elavhõbeda-andur kapoti alt ka vastavat aeglustuva liikumise signaali ei anna ning ongi konflikt käes. Ehk siis kokkuvõttes jah, tester kätte ja juhtmete takistusi mõõtma :)

  5. Mhmh... Õige tähelepanek. Kasutatud on vana BMW mudeli kirjapilti.

    Aga see pilt mis ma postitasin on nagu noh... skitseering. Ütleme, et kõik mõtted ühes pajas koos. 

     

    Aga see suvi sõidan mina küll veel kotkas auto peal :D Olgu see siis www.e30.ee classic

  6. Ei olnud ise ka algul selle vana logoga rahul.

    Seda teemat sai Mikkoga arutama hakatud juba veebruari keskel, et võiks logo ära muuta ja kleepsud teha juba uue kujundusega.

    Kuna aga mingit konsensust ei saavutatud siis sai kokku lepitud, et see hooaeg ei hakka veel muutma seda kuna terve klubi logolahenduse muutmine ei ole kõige väiksem ja kiirem protsess.

     

    Ise pakkusin kunagi välja sellise variandi:
    logo_hall001.jpg

    • Meeldib 4
  7. Heia!

     

    Kevad on käes ja ka kõige talvekartlikumad rullikad hakkavad oma pesadest vaikselt välja ronima.

    Kindlasti leidub ka neid kellel on klubi sümboolika hävinenud või siis pole seda kunagi olnudki aga mõte mõni ilus kleebis autole panna on olemas.

     

    Üle pika aja on taas saadaval e30 klubi kotka kleebis ja klubi aadressi kleebis!

    Capture.JPG

    Klubi aadressi keebis on mõõdus 155x20mm.

     

    WP_20140410_002_yles.jpg

    Pildil näha olev kotka kleebis tekstiga on mõõtudes 170x145mm ning mõõdud on võetud nii, et kleepsu saaks paigaldada esitiivale (ei ole kohustuslik :) ):

     

    valge_e30_kylg.png

     

    Aga, et musta värvi autol pole musta värvi kleepsu näha? No teeme siis nii:

    must_e30_kylg.jpg

     

    Punast värvi autol pole jällegi punast värvi leeki näha? Aga palun:

    punane_e30_kylg.png

     

    Kleebiste tükihinnad on järgmised:

    Kotkas tekstiga 170x145 (ükskõik milline värvikombinatsioon) - 5€

    Ainult tekst 155x20 (valge või must) - 2€

     

    Kleebised on mõeldud autole kleepimiseks kuid pole probleemi ka mujale siledale pinnale kleepimisega. Tegemist on firma 3M kvaliteetse kilega.

     

    Kleebise saamiseks teha siis ülekanne kuhu märkida kasutajanimi ja millise kleebise eest tasute:

    Aigar Tälli 10010376688013 seb

     

    Kleebised võin saata nii Smartpostiga (2.95€) või siis käest-kätte Tallinna läheduses kokkuleppel. Kaugema kandi mehed, soovitan oma tellimusi koos teha siis ei kulu saatmisele nii palju.

     

    Kellel on erisoove, nt sooviks terve tagaklaasi suurust kleebist või hoopis midagi muud (kas või rullika siluetti sülearvutile) kuskile kleepida siis ärge kartke küsida!

     

    http://blackbummer.weebly.com/

    Capture.JPG

     

     

     

    Valmis said ka tumedale autole mõeldud kotkad + soovitud rullikasiluetid.

    WP_20140413_003.jpg

     
    • Meeldib 2
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus