Hüppa postitusse

Baur TC

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    157
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    8

Kõik, mis Baur TC postitas

  1. vedeleb ikka nurgas..., rahvas, leppin isegi 4 x Läti õllepakkiga (A Le Coq Premium, Saku Kuld) - aga hind jääb 50,- Euro peale.
  2. Keegi ei vaja uus summuti?
  3. Kapott veel alles - 40,- Euro - ja viige palun minema.
  4. Pagasniku luuk müüdud! Kapott veel alles - 40,- Euro - ja viige minema.
  5. Müün 2 kasutatud valged keredetaillid. Suht korralik, kindlasti parem kui "Esti keskmine". Asukoht Palamuse. Christoph, GSM viis038833 Asjaga ei ole kiire, aga tahan nendest lahti saada. Kes tuleb täna, 19.03.2017, saab mõlemad detaillid 50,- Euro ees! Tavahind: 70,- E
  6. Jõuluhind: 50,- Euro cash%carry
  7. Pakun korralik M-Tech 1 rool. Ainult alumine "kaunistus" - Blende 32 33 1 155 957 puudub!385 mm läbimõõt. Asukoht Palamuse. Vajaduse korral saadan postiga. Hind: 85,- E Christoph, GSM viis 038833
  8. Baur TC

    O: E30 M tech või puidust rool

    Tere, pakkuda korralik M-Tech 1 rool, 385 mm läbimõõt. Asukoht Palamuse, vajaduste korral saadan postiga. Hind: 85,- E terv. Christoph GSM viis 038833
  9. "Hobiauto" on väärtustest lahti ühendatud sõna. "Hobiauto" tähendab vist mitte midagi muu, et ma tegelen temaga vabas ajas - kas ma teenin nüüd raha, kuulutuan või raiskan - seda sõltub tegevusest. Võtame (välismaa) hindamisskaala 1 - nagu uus 2 - vägas heas seisundis, originaal või originaali lähedane 3 - rahuldav jne siis kindlasti tõusuvad E30 hinnad, kui seisukord on vähemalt 2 kuni 3. Tavaliselt on ikka nii, et originaalne ja hästi säiliv 2 või 2- on soodsam kui mingi 3 (ära räägime 4.) mis ma korda teen, aga hobi - kirg leidis siis rahuldus. btw. jääb mulle täitsa arusaamatuks, miks seda valge 320i PFl ei leidnud 24 h jooksul kiire ostja....
  10. Keegi ei taha uus summuti?
  11. Baur TC

    Mig keevitus

    Tere Taavi, minu enda keevitus on veidi suurem (280) , aga häälestamine on vist väga sarnane. Arvan, et elektroonika/nuppud/lülitid on samad ... Tule siis Palamusest läbi, näitan sulle paar baasasjad. Terv. Christoph Tel. viis 038833
  12. Pakun kasutatud keevitus: Elektra Beckum 170/30 töötab kas 220 või 380 volti peale. surveregulaator ja 2 maskid on ka veel olemas. Ostupuhul soovin ma 300,- E cash & carry. Üleandmine Tartust (tasuta) / Tallinn pluss 20,- Euro Üüri pikkus- ja maksumus vastavalt kokkuleppele. Terv. Christoph, GSM 5038833
  13. Korraldame täna Pärnus 24.10.2015 väikese tööriistade kirbuturu. Teeme enda töökoja tühjaks / garaazide tühjendusmüük. Palju elektrilisi tööriistu, höövlid, ketassaag, Kempi-keevitus 170 AH, töölauad, kruvikeerijad, jne. – tööpingid, tööriistadekapid. Astu täna läbi ja vali välja: Alates 14°° kuni 16°° - aadress: Pärnu, Lille 2, hallis viilhallis, seal, kus on paadid väljas Kontakt: Christoph, viis 038833 ja Terje viis 266068 Palun jagage ehk keegi leiab endale midagi vajalikku soodsalt! Aitäh!
  14. Baur TC

    M/V: korralik E30 318i / 2 / VFL

    Uus hind: 4500,- E kohapeal / Hameln
  15. Baur TC

    M/V: korralik E30 318i / 2 / VFL

    Omaniku sõber tegi väike pildite kogumik: http://nestiweb.de/Lutz-E30-318i-Die-Eiche
  16. Baur TC

    o: bmw e30 baur

    ja kui suur on eelarve? Olen 09 / 2015 jälle Saksast shoppimas - ja saan küll midagi tuua....
  17. Tahan ikka sellest lahti saada!
  18. Haiguste tõttu pakub kaugaegne Saksa BMW klubi liige enda 318i / / 2 / VFL: EZ 08.07.1987 Tüv 05.2017 - kehtiv ülevaatus ca. umbes 132.000 km hooldusraamat Checkheftgepflegt (auch von mir) avariivaba / unfallfrei, aber nicht schadenfrei väljas: Nerzbraunmetallic seest: Kunstleder Perlbeige Extras: Beifahreraußenspiegel kunstnahk / Kunstlederausstattung toonitud klaasid/pruun Braunes Wärmeschutzglas külgaknad käivad lahti / Ausstellfenster hinten Blaupunkt-Radio (zeitgemäß und war auch schon beim Kauf eingebaut) originaal valjuveljed / BMW-Alufelgen 6x14 (die auch von mir liebevoll Kanaldeckelfelgen genannt werden) ududtueld ees / Nebelscheinwerfer inklusive zwei Nebelschlußleuchten Eeskujulik olukord! Hind: 5000,- E kohapeal / Hameln Ma palun seda teema mitte riisutada, Lutz on just haiglas välja - ja kui keegi arvab, miks seda auto maksab nii palju - või kas ta on tõsiselt nii hea - palun mõtle neid mõtted üksik kodus. Aitäh! Piltid ei ole ja piltid ei tule. Nii palju välimusest, et pakutud auto seisis BMW peamajas kui uus F30 esitlus toimus Saksast (nagu ajalooline näidisobjekt). Kontakt: Christoph viis 038833
  19. Kui keegi vajab sellist kraana Lõuna-Eestis - siis palun väga: Ma olen pidevalt hädas oma õlu varustamisega: Rendihinnad siis sellised: Reede minema - ja järgmine esmaspäev tood tagasi - 6*ALeCoq Jannukustutaja võib tulla üksi, mina aitan kraana peale tõsta :-)
  20. Tere, otsin praegu: Halter Abgasrohr 1 12/86 BMW number 11 76 1 716 360 taga. Kas keegi on seda pakuda? Pilt = number 4 https://shop.bmw-classic.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Classic-ClassicDE-Site/de_DE/-/EUR/ViewStandardCatalog-Browse?CatalogCategoryID=fVigMkqlIYsAAAEzD0oEvcX1&AdditionalParameterName1=CatalogCategoryID&AdditionalParameterValue1=fVigMkqlIYsAAAEzD0oEvcX1 Terv. Christoph, GSM viis038833
  21. Baur TC

    O: E30 kabrio

    http://e30-talk.com/classifieds/item/16484-325i-vfl-cabrio/ 4000,- E - suht hea pakumine?! btw. punane 325 müüdi maha !
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus