Hüppa postitusse

Baur TC

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    157
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    8

Baur TC päevavõit oli viimati 14. veebruar 2015

Baur TC sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja Baur TC saavutused

Panustaja

Panustaja (7/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

31

Reputatsioon

  1. vedeleb ikka nurgas..., rahvas, leppin isegi 4 x Läti õllepakkiga (A Le Coq Premium, Saku Kuld) - aga hind jääb 50,- Euro peale.
  2. Keegi ei vaja uus summuti?
  3. Kapott veel alles - 40,- Euro - ja viige palun minema.
  4. Pagasniku luuk müüdud! Kapott veel alles - 40,- Euro - ja viige minema.
  5. Müün 2 kasutatud valged keredetaillid. Suht korralik, kindlasti parem kui "Esti keskmine". Asukoht Palamuse. Christoph, GSM viis038833 Asjaga ei ole kiire, aga tahan nendest lahti saada. Kes tuleb täna, 19.03.2017, saab mõlemad detaillid 50,- Euro ees! Tavahind: 70,- E
  6. Jõuluhind: 50,- Euro cash%carry
  7. Pakun korralik M-Tech 1 rool. Ainult alumine "kaunistus" - Blende 32 33 1 155 957 puudub!385 mm läbimõõt. Asukoht Palamuse. Vajaduse korral saadan postiga. Hind: 85,- E Christoph, GSM viis 038833
  8. Baur TC

    O: E30 M tech või puidust rool

    Tere, pakkuda korralik M-Tech 1 rool, 385 mm läbimõõt. Asukoht Palamuse, vajaduste korral saadan postiga. Hind: 85,- E terv. Christoph GSM viis 038833
  9. "Hobiauto" on väärtustest lahti ühendatud sõna. "Hobiauto" tähendab vist mitte midagi muu, et ma tegelen temaga vabas ajas - kas ma teenin nüüd raha, kuulutuan või raiskan - seda sõltub tegevusest. Võtame (välismaa) hindamisskaala 1 - nagu uus 2 - vägas heas seisundis, originaal või originaali lähedane 3 - rahuldav jne siis kindlasti tõusuvad E30 hinnad, kui seisukord on vähemalt 2 kuni 3. Tavaliselt on ikka nii, et originaalne ja hästi säiliv 2 või 2- on soodsam kui mingi 3 (ära räägime 4.) mis ma korda teen, aga hobi - kirg leidis siis rahuldus. btw. jääb mulle täitsa arusaamatuks, miks seda valge 320i PFl ei leidnud 24 h jooksul kiire ostja....
  10. Keegi ei taha uus summuti?
  11. Baur TC

    Mig keevitus

    Tere Taavi, minu enda keevitus on veidi suurem (280) , aga häälestamine on vist väga sarnane. Arvan, et elektroonika/nuppud/lülitid on samad ... Tule siis Palamusest läbi, näitan sulle paar baasasjad. Terv. Christoph Tel. viis 038833
  12. Pakun kasutatud keevitus: Elektra Beckum 170/30 töötab kas 220 või 380 volti peale. surveregulaator ja 2 maskid on ka veel olemas. Ostupuhul soovin ma 300,- E cash & carry. Üleandmine Tartust (tasuta) / Tallinn pluss 20,- Euro Üüri pikkus- ja maksumus vastavalt kokkuleppele. Terv. Christoph, GSM 5038833
  13. Korraldame täna Pärnus 24.10.2015 väikese tööriistade kirbuturu. Teeme enda töökoja tühjaks / garaazide tühjendusmüük. Palju elektrilisi tööriistu, höövlid, ketassaag, Kempi-keevitus 170 AH, töölauad, kruvikeerijad, jne. – tööpingid, tööriistadekapid. Astu täna läbi ja vali välja: Alates 14°° kuni 16°° - aadress: Pärnu, Lille 2, hallis viilhallis, seal, kus on paadid väljas Kontakt: Christoph, viis 038833 ja Terje viis 266068 Palun jagage ehk keegi leiab endale midagi vajalikku soodsalt! Aitäh!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus