Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Mikko

Administraator
 • Postitusi kokku

  443
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  25

Staatuse uuendused, mis Mikko postitas

 1. NIPP: lisades oma profiili kaanepildi, saad soovi korral seda liigutada, et soovitud koht kohe silma paistaks. Pilti saad liigutada “Positsioneeri pilti”  käskluse alt oma kaanepildi valikutes.

 2. NIPP: Kui sa ei soovi müügiteemades näha lukustatud teemasid, jäta sorteerimisvalikutes lukus teemad välja. Sorteeri > Kohandatud > Filter > Avatud. Ongi kõik! Niisama lihtne see oligi. Nüüdsest näitab foorum sulle selles alamfoorumis ainult avatud teemasid.

 3. NIPP: Kõik, kes te olete oma profiili laadinud kaanepildi – teil on võimalik seda ümber positsioneerida, et sobiv koht pildil välja tuua.

 4. Kes laenab lumelabidat? :D Ma ei saa parkimiskohalt välja...

  1. einar

   einar

   Tule võta. ma panen ukse kõrvale.... :D

 5. Nutitelefonide omanikud - seadistage oma telefonis meiliprogramm. Nii saate PSi ja teemade uuenduse teavitused koheselt oma telefonile.

 6. Soovid olla kursis teemas või alamfoorumis toimuvaga? Kasuta igas huvipakkuvas teemas/foorumis nuppu "Jälgi seda teemat/foorumit".

 7. Kutsun üles oma kasutajanime "normaliseerima" http://bit.ly/XmZ9IA

 8. Anomaaliate ilmnemisel, on neist teda andmiseks loodud oma alafoorum: http://bit.ly/OqejLO

 9. NIPP: teema pealkirja muutmiseks vajutage esimeses postituses tsiteerimise nupu kõrval "Muuda", avanenud aknas "Täiustatud muutmine" ja edasi avaneb terve teema muutmise lehekülg.

 10. Valmistage autoteema (või albumite) omanikele ka rõõmu ja kasutage teema hindamise võimalust. Igas autoteemas kohe pealkirja peal on 5 tähekest, millega enda arvamust avaldada.

 11. NIPP: müügiteemades on soovitatav lisada teemale märksõnu, et neid otsingus lihtsam leida oleks.

 12. NIPP: Teemade lugemiseks võid blokeerida kõikide kasutajate allkirjad, http://bit.ly/QCIL5P

 13. NIPP: Kalendris oma vanuse peitmiseks võid sünnipäeva väljal jätta sünniaasta valimata.

×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus