Hüppa postitusse

2Fast

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    28
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis 2Fast postitas

  1. Endiselt müügis, lisaks ka kapsel saadaval kasutajalt Riho. Hinnast võib oma nägemuse pakkuda.
  2. 7Jx15'' 4x100 Kapslit pole liivapritsitud 15 Euri 53908304 rauno.ney@gmail.com Asub Keilas.
  3. Mina kahjuks ei ole. Siuke nõuka aja tunne on, raha on aga keegi ei müü Kinnisvara arendajad on elamuid küll kõvasti ehitanud aga garaazidele pole keegi tulnud.
  4. Mina soovin keilas garaazi osta :roll:
  5. 2Fast

    M/V: ALU rihvel plaadid!

    50x70 peaks hakkama saama nippi-nappi, endale just tegin kaitsme, pikkuseks kujunes 61cm ja laius eest poolt 56 ja tagant vist oligi 50cm. Viskan lähipäevil enda teemasse pilte ka. Iseasi kas alumiinium on õige materjal selle kaitsme jaoks :roll:
  6. Jep, ongi tuksis, ei suutnud homset päeva vabastada. :roll:
  7. Tõenäoliselt tööga hõivatud, kui väiksemgi võimalus tekib olen kohal.
  8. Ilmselt olin küll mina, sest kohe peale alecoqi ma keila poole suundusin väikse ringiga. Diisel on õige valik :idea:
  9. Päeval ei jõudnud arvutisse, igaks juhuks sõitsin alecoqilt läbi 8 aeg, seal kedagi polnud.
  10. Pean kahetsusega teatama, et olen ka vähe koosviibimistele jõudnud, korra või paar vist. Aga talvel meil ju neid toimunud ja load sain alles novembris. Aga homme oleks käsi kui midagi toimuks
  11. Mul ka homme linna asja, oleneb ainult ajast ja kohast. Lasnamäe hessist ei tea ma paraku mõhkugi:D
  12. Kui äkilisi muudatusi ei tule siis olen kohal!
  13. Kas mõni touring ka Laagri maksi juurde jõuab? Oleks vähe abi vaja tagakojamehe teemal ja sel juhul astuks läbi.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus