Hüppa postitusse

Leks

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 383
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    39

Kõik, mis Leks postitas

  1. Raplas hetkel 17 autot, sôidud toimuvad.
  2. Tere rahvas Selgus, et tarnija või keegi muu ei ole saatnud osa tellimusest ära. Hetkel seis selline, et lubati järgmisel nädalal asjad saada Riiga, seejärel saadavad kohe minule. Kui kaup hakkab liikuma minu juurde, annan igale tellijale personaalselt teada.
  3. kui ei leia neid mida otsid, siis vaata e65 topelt võimu poole lihtsam leida ja palju kaasaegsem
  4. Leks

    Mis ülekanne

    kui plaanid sellest diffrist loobuda, siis oleksin huviline. tahan enadale 2500 pööret
  5. Leks

    Lobamokkade rubriik

    e39 tugi ju ümberlõigatud
  6. Leks

    Lobamokkade rubriik

    ebayst saab tellida messingust.
  7. Vahepael mai kiirelt kokkupandud tellimus on äratulnud, seekord midagi põnevat ka kaasaegsele autole tegemist f11 taga amortidega ja paigaldus komplektiga. Ootan Teie juuni tellimusi
  8. Teeme kiire lisatellimuse 03.05.2018 kui keegi teab mida konkreetselt tahab ja raha on valmis, kirjutage.
  9. Leks

    Kes, kus ja keda nägi

    Lasnamäel majaka-pae kandis hommikuti mitu korda näind beež sedaani, katuseraamiga, bbbbs (repl?) velgedega Sile ja alati puhas.
  10. sinine käru huvitaks eraldi..
  11. mul olemas ka hiinakad komplekstsed udukad, kui huvi siis PS
  12. See aasta enam tellimusi ei tee hetkel käin välja, et tellime 13-15 Veebruar 2018, siis peaks pühadejärgne majandusseis parem olema..
  13. Tee oma bemmile jõulukink ja telli uusi varuosi järgmine TELLIMUS 30 NOVEMBER
  14. ostan üle Eesti vaja mitutu tüki, seega võin vahetada tulede risitide, udutule klaaside vastu
  15. 13 oktoober tellimust ei teinud, proovime 27 Oktoober uuesti Saatke oma koodid PS
  16. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Depo peaks neid järgi tegema. Hind on ka ca 180-200 tk
  17. Leks

    Lobamokkade rubriik

    mul tallinnas on olemas keskkonsooli plastik, kellaauguga, kuid ilma kellata. nupud ja muud asjad jätad omad. võin vahetada
  18. Leks

    Lobamokkade rubriik

    mine juhtmete järgi, vaata kuhu viib
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus