Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 20.05.2020 kõikidest kohtadest

1. 6 punkti
    Hei! Ma ei tea, paljud Teist üldse jälgivad minu instagrami kontot (www.instagram.com/vngrpol) , kuid sattus minuni üks selline väga aeganõudev ja huvitav töö. Nimelt astus Siriuse parklas ligi Tom, kes soovis oma E30’e ilusti vastu suve ilusti särama saada. Leppisime aja ning masin veeres minu garaazi. Esialgu, pimedas, ei tundunud üldse asi nii hull, arvasin, et teostan kerge viimistluspastaga läigestamise ja asi ants, kuid peale autopesu ajades auto päikse kätte, nägin esmakordselt sellist lahedat sebra, mis siis teostatud kellegi teise poleerija poolt. Sai teostatud masinale põhjalik pigipesu, shampoonipesu, (kuna sõiduk oli hiljuti värvitud, siis savi ei teinud), suuremahuline teipimine ning siis mitmeastmeline läigestamine. Kandsin hiljem peale Mequiars vaha ja hüdrokeraamika. Lõpptulemus sai mega vinge ning ka omanik oli rahul Ma ei taha kellelegi halvasti öelda, aga oli just hiljaaegu juhus, kus üks isik oma tutika (1200km) sõitnud auto otsustas ise üle poleerida kõige pehmema pasta ja kettaga. Tulemus oli umbes sama, mis siin, esimesel pildil. Minge/tulge kohe poleerijate juurde, kes oskavad ja teevad asja esimese korraga ilusti, teiste tehtud hologrammi on mega raske ilusaks teha. Fotoseeria -
  2. 1 punkt
    Must ju muidu kõigi lemmik, kuidas nüüd järsku enam ei meeldi
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus