Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 26.12.2019 kõikidest kohtadest

  1. Käidud nagu naksti. Oli meid 4 autot, palju nägusid, saime kenasti hakkama. Mõnevõrra oli pretensioone uue kohavaliku poolelt, autod nagu hajusid laiali eri paikadesse ja sama võiks öelda ka rahva kohta, ei olnud enam seda karja lagedal platsil. Kuid sellele vaatamata väga lahe, motti ammutatud nüüd nii Eestist kui Poolast ja kogu roadtripist, praegune sõnum tuleb kenasti garaazist töö kõrvalt suitsupausilt. Saime tunda muuhulgas ka lõhkist rehvi ja seda, et ühtki sobivat varuratast ei olnud. Tuli ilmsiks muidki asju, milles on süüdi aeg või kodumaa mikroskoopilised dimensioonid. Igatahes mina loen ürituse kordaläinuks. Ja kuidas ma saakski mitte rahul olla?? Tänan oma sohvrit, meie peaorgunnijat ja kõiki teisi kohalviibijaid, minu poolest tuleb kolmas kord ka vabalt. Sihtpunkt ei olegi isegi kuigi oluline enam, mulle meeldib nagunii rohkem teel olek. Kojuminek pole iialgi nii hea, sest sa juba tead, mis sind ees ootab. Just see teadmatus teeb reisi põnevaks. 😉
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus