Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 15.07.2019 kõikidest kohtadest

  1. http://life.hooliganhamlet.com/2019/07/labiklaasi-bmw-e30-eesti-kogunemine-2019/
    4 punkti
  2. Minu kiitused ka korraldajatele ja tänud mõnusale rahvale. Rõõm oli taas jälle kohale rullida ja näha uusi ja vanu tuttavaid, tunnid lendasid. Minek läks küll kiireks, ehk teinekord saab lebomalt olla. Uus rekord ilmselt oleks tulnud, kui poleks nii palju teisi üritusi samal ajal. Ma usun et niimõnigi rulliomanik oli valiku ees.
    3 punkti
  3. Üritus oli super! Suured tänud korraldajatele! Julgeks väita, et järgmine aasta lööme selle 63 rulli rekordi üle. Mis arvate?
    3 punkti
  4. Minu arvates parim Mägiaivar Tänud korraldajatele!
    3 punkti
  5. Vahva oli kasutajanimede ja autopiltide taga ka inimesi kohata! Aitäh korraldajatele ja osalejatele!
    2 punkti
  6. @jan17 kui karbikatted ise koodidega tellid, saad umbes ~350 euroga. Mul nad sinna kanti jäid pool aastat tagasi, praegu enam ei tea. Shnitsudele on vaja kogu seda kinnitus mudru ehk jääb ka sarnasesse hinnaklaasi.
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+02:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus