Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 01.05.2019 kõikidest kohtadest

  1. Fb tuli sama auto peale kohe 10 minuti jooksul 2 müügi teemat. Üks kes tahtis 2000 euri vahelt teenida kohe ja teine kes toomise eest 600+ euri soovis saada
    3 punkti
  2. Minul on igaks aastaajaks erinev e30, mida kasutan igapäevaselt (vahel küll läheb mõnega nihkesse) ja majapidamises ka oluliselt uuemad masinad kõikide lisadega olemas aga ütlen ausalt, sellist emotsiooni nagu e30-ga, teiste autodega mina ei saa. Igapäevaseks väga hea ja kindlasti kordades odavam pidada kui uuemaid masinaid. Probleemidest ka enamustest lennult jagu saanud, seevastu uuematega istud lihtsalt nukralt teeääres ja vaatad vilkuvaid veateateid. Viimased 5 aastat selliselt lasknud ja kui nad seda kütte solkimist väga hullult ei jätka, siis varun masinaid juurde, et ka tulevastel põlvedel oleks rõõmu.
    1 punkt
  3. Ma vaatasin just järele, et pea aasta tagasi (17.06.2018) saatsin esimese kirja auto24-s ühele müüjale: https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2854949 Täna saan ma peale pikki ja keerulisi otsinguid teada anda, et olen taas kord ühe kena E30 omanik. :) Seega võib selle teema lukku panna. Kui selleks õige aeg on, teen ka teema "meie endi autode" alla. Lõpetuseks soovin siiralt tänada kõiki neid, kes on minu autootsingule nõu ja jõuga kaasa aidanud!
    1 punkt
  4. Üht kena preface kupeed Pärnu vahel liikumas nähtud👍
    1 punkt
  5. Mm, õige läbisõit jh 360 midagi. Ma ei tea kas eelmine vend keris või spido vahetatud. Aga mnt ju kõik ilusti näha. Häirib see et raiskad teiste aega, oma mõttetu mölaga Sinule ei müüks ma seda autot 10 tonni eest kaa. Neid on mitmeid kes ei soovi sinule müüa 🙂 Las ta jääb nüüd, väga näotuks läheb ära
    1 punkt
  6. Korraks jh Kloun osta omale ükskord auto ära ja jäta automüüjad rahule
    1 punkt
  7. 3km töölesõiduks oleks kõige mõistlikum jalgratas või mopeed osta üldse. Jalgsi ca pool tundi, rattaga 10-15 min, mopeediga 5 min. Kordades odavam ja probleemivabam. Aeg-ajalt 15km linna minna kannatab ka suvalise kehtiva TÜ-ga odava autoga sõita, mis kindlasti ka kõik remonditegemise ja garaazis istumise vajadused rahuldab, selle jaoks e30 küll osta ei ole vaja, palju odavamalt saab läbi. Pikematel matkadel hakkad suviti puudust tundma kõigest, mis tänapäeval elementaarne, nagu (eriti palava ilmaga) kliimaseade ja püsikiirusehoidja, topsihoidjad; ühel hetkel avastad, et auto võiks seest vaiksem olla jne. Liisitud masinaga naaber niikuinii su uunikumilembusest lugu ei pea ja ka enamik naisterahvaid ei mõista, miks sa omale normaalset autot ei osta.
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+02:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus