Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 23.04.2019 kõikidest kohtadest

  1. Kuna mul polnud mingit tahtmist/viitsimist sellest kaalumisega tegeleda siis vahetasin ARK bürood. Läksin kohale ja mainisin, et sooviks mootorit ümber registeerida. 1. Küsiti mis mootori kood. 2. Mis auto pealt. 3. Läksime tegime väljas mõned pildid mootorist ja vin koodist. Maksin 20.- ja sõidan rahulikult ringi. Seega ma väldin nüüdsest pärnu Arki, et säästa oma aega ja närve.
    1 punkt
  2. Tõenäoliselt üks viimaseid tõsteid enne kui ma alla annan
    1 punkt
  3. 3km töölesõiduks oleks kõige mõistlikum jalgratas või mopeed osta üldse. Jalgsi ca pool tundi, rattaga 10-15 min, mopeediga 5 min. Kordades odavam ja probleemivabam. Aeg-ajalt 15km linna minna kannatab ka suvalise kehtiva TÜ-ga odava autoga sõita, mis kindlasti ka kõik remonditegemise ja garaazis istumise vajadused rahuldab, selle jaoks e30 küll osta ei ole vaja, palju odavamalt saab läbi. Pikematel matkadel hakkad suviti puudust tundma kõigest, mis tänapäeval elementaarne, nagu (eriti palava ilmaga) kliimaseade ja püsikiirusehoidja, topsihoidjad; ühel hetkel avastad, et auto võiks seest vaiksem olla jne. Liisitud masinaga naaber niikuinii su uunikumilembusest lugu ei pea ja ka enamik naisterahvaid ei mõista, miks sa omale normaalset autot ei osta.
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus