Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 22.04.2019 kõikidest kohtadest

  1. 3km töölesõiduks oleks kõige mõistlikum jalgratas või mopeed osta üldse. Jalgsi ca pool tundi, rattaga 10-15 min, mopeediga 5 min. Kordades odavam ja probleemivabam. Aeg-ajalt 15km linna minna kannatab ka suvalise kehtiva TÜ-ga odava autoga sõita, mis kindlasti ka kõik remonditegemise ja garaazis istumise vajadused rahuldab, selle jaoks e30 küll osta ei ole vaja, palju odavamalt saab läbi. Pikematel matkadel hakkad suviti puudust tundma kõigest, mis tänapäeval elementaarne, nagu (eriti palava ilmaga) kliimaseade ja püsikiirusehoidja, topsihoidjad; ühel hetkel avastad, et auto võiks seest vaiksem olla jne. Liisitud masinaga naaber niikuinii su uunikumilembusest lugu ei pea ja ka enamik naisterahvaid ei mõista, miks sa omale normaalset autot ei osta.
    9 punkti
  2. Ma ei saa aru sest poleemikast siin nüüd E30, nagu kõik teised autod, on tehtud sõitmiseks. Tahad ja meeldib, siis miks mitte. Kui leiad mõne sellise, mis proovisõidul toimib ja mida harja-kühvliga kokku pühkima ei pea siis ehk saabki sõidud sõidetud. Vastupidavus nii vana auto puhul tähendab, et nad on meie ajani vastu pidanud - erinevalt tervest hulgast vahvatest 80ndate liikuritest. Ei saa lubada muretut elu aga mingit erilist nööki ka mitte. Kruvikaga torkida pole mõtet, rikud müüja tuju ära
    2 punkti
  3. Ma arvan selle all mõeldakse,et visuaalselt peale vaadates ei hakka sul tiiva äärtelt ja ustelt roostet silma esimese hooga. See et kaitsmekarbi alune ntx mäda on vms mõni muu tüüpkoht siis see on normaalne. (Jutt pole konkreetsest autost)
    1 punkt
  4. https://psauction.ee/item/view/567361/bmw-e30-316i
    1 punkt
  5. mina panin oma lobudikuga ikka krt sügisest sügiseni igapäevaselt, oli väga fun, vedasin lapsi koera ämma, sööki jooki poodi koju misiganes :) isegi lõuna eesti kruusateedel sai sõidetud. eks jah ei ole nii mguav vbla kui 2018a octavia, aga octavia ei pakuks mingit emotsiooni peale väikese kütusekulu ka :)
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus