Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 05.04.2019 asukohas Postitused

  1. See iludus kuulub mulle ja kaks hooaega olnud sealkandis 👌😀
    3 punkti
  2. Müüa E30 Tehtud töödest sillad on käinud alt ära ja värvitud ja pandud punased strongflex puksid. Mootor on käinud maas ja kapoti alt värvitud ja keevitatud tüüp kohad mis roostetavad läbi. Mootoris vahetatud palju erinevaid osi kui mootor maas oli. Veepump. Hammasrihm. Küünlad. Süüte juhtmed. Jagaja kaas ja kõik võimalikud rihmad. Pidurid on käinud kõik liivapritsis ja värvimises. Uued kolvid ja tihendid piduritel ja muidugi kettad ja klotsid. Taga sillas on vahetatud rattalaagrid. All on ka BC Racingu reguleeritava kõrguse ja jäikuseda vedrustus. Uus kütusepaak. Sisu poole pealt on nii, et hetkel on autos esimesed istmed sinised sedaani originaal sport istmed mis tahaks saada kindlasti taastamist. All on visco differ Hetkel auto natuke kõrgem ja sõidab RH Classicutega Hind 4300€. Saab rääkida vajadusel Vahetust ei soovi
    2 punkti
  3. Tahaks veel lisada, et lugesin selle teema läbi. Mitte midagi halva pärast aga mulle tundub, et sa oled enda rullika ostmisega paar aastat hiljaks jäänud. Umbes kolm aastat tagasi maksis Eesti keskmine rullikas 2000 - 2500€. Eesti keskmine rullikas oli siis pindmise roostega ja/või mõne auguga põhja all jne. Ütleme selle kohta keskmine. Täna vaadates turu seisu siis maksab selline rullikas 3500-4000. Mina julgen väita, et mul on natukene parem kui Eesti keskmine rullikas aga siiski vaja vajab tähelepanu kuna see on 31 aastat vaja BMW. Hinnad on tõepooolest kõrged aga mina arvan, et sa ei leia 4000-5000€ eest endale sellist autot mis vastaks sinu poolt väljatoodud nõuetele. Selline on E30 turg eestis ja kahjuks pole midagi teha, et hinnad on sellised mis võibolla mõne inimese jaoks ei vasta kvaliteedile. Veelkord tahan öelda, et ma ei mõtle midagi halvaga vaid pigem kirjutasin selle siia arutelu pärast. Mina isiklikult näen siin kahte varianti. Kas tõsta ostu summat ning leida endale sobiv auto mis oleks niipalju korras, et saaksid aastaid lasta nii, et midagi tegema ei pea Teine variant on see, et leppida sellega mis sellise summa eest turul on
    2 punkti
  4. Pärnus rulla, mida pole varem näinud. Olin kohustatud pildistama
    1 punkt
  5. @Sannder Kusjuures, ma arvan, et sul on täiesti õigus. Ega ilmaasjata ma sügisest saati otsinud pole. Kui mul eelarve 10k oleks, siis oleks kindlasti sobiv auto juba leitud. Hetkel üritan leida võimalikult head autot selle hinna juures ja ongi kuradima keeruline. No ma olen ka välja toonud, et paar autot on selle aja jooksul siiski minu soovidele selles hinnaklassis vastanud, aga olen hiljaks jäänud. Seega täiesti lootusetu see pole, lihtsalt peab kannatlik olema. Sinu auto on kindlasti väga hea auto ja mul pole selle kohta ühtki halba sõna öelda.
    1 punkt
  6. Mu auto ei kvalifitseeru Taneli nõuetele 😆
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+02:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus