Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 19.03.2019 kõikidest kohtadest

  1. Värsked andmed (18/19) kuidas saksamaal E30-id hinnatakse. Millisesse kategooriasse (1-5) sinu auto kuulub hindab komisjon. Miskipärast ei ole 1.- ja 5. kategooriasse kuuluvate autode hindu välja toodud aga pm Note 1 tähendab täielikku prillikivi ja Note 5 varuosa või taastamisobjekti. Viimases tulbas uute autode müügihinnad.
    2 punkti
  2. See paneb päris hästi asjad paika, aitäh! Mulle igati kasulik abivahend!
    1 punkt
  3. Tänan küsimast! Teemat ma pole upitanud, sest kõik kes aeg-ajalt siin foorumis käivad, on nagunii kursis minu otsingutega. Arenguid eriti ei ole. Petra isa vist ikkagi ei taha seda autot müüa või kui tahabki, siis mitte mulle. Ülejäänud Eesti turul hetkel pakutavad autod on mulle teada, kuid ühel või teisel põhjusel mind ei kõneta. Ootan kannatlikult ja jälgin ka muu Euroopa turgu. Minu tunnetus on, et 4-5k eest 1.6 ja 1.8 M40 mootoriga kupeesid ja universaale leiaks. Selles hinnaklassis olevate kabriodel kipub mingeid kapitaalseid probleeme olema. 2.0 ja 2.5 M20 mootoriga ehk R6 autosid on selle raha eest pakkumisel väga vähe ja seal tuleb juba auto seisukorra osas hakata järeleandmisi tegema. Ma kahtlustan, et selle aja peale, kui mina siit Eestist jõuan reageerida, on kohalikud džigitid juba hea diili "ära realiseerinud".
    1 punkt
  4. Sellele näitusele läheks küll.
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+02:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus