Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 22.01.2019 kõikidest kohtadest

  1. Facebookis müüb üks leedukas põhjaplekke ja muid detaile, võibolla kedagi huvitab. Nimi Domas Valcaitis, E30 Only Classifieds grupis. Link: https://www.facebook.com/groups/1056842037663446?view=permalink&id=2377532158927754
    2 punkti
  2. Teate, sõbrad, ma vist pean alla andma ja loobuma sellest hobiauto otsingust. Ma pole lihtsalt nii jõukas, et autot nägemata see ära osta. Mulle väga meeldis see auto, kõik nagu sobis. Mul oli isegi üle-eelmise omaniku autoajakirjanik Tõnu Korroliga konsulteeritud selle auto teemal. Kohe hommikul oli mul müüjaga esimene talle sobinud vaba aeg kokku lepitud auto vaatamiseks. Foorumi broneerimisjutu peale tegin talle veel mõned kõned, aga enam vastu ei võetud ja tagasi ei helistatud. Õhtul sain smsi: "Tere. Auto v6eti ilma vaatamata käest ära. Maksti raha ära. Äri ei anna häbeneda. Vabandan." Niimoodi pimesi ei ostaks ma kunagi ühtegi autot. Seetõttu peangi hetkel loobuma otsingutest, sest turg on ikka päris hulluks läinud - ma ei suuda sammu pidada. Sean pigem kevadel sammud Euroopa poole koos mõne sõbraga. Aitäh kõigile, kes tähelepanu juhtinud ja kaasa mõelnud on!
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus