Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 15.12.2018 kõikidest kohtadest

  1. Kert võiksid suu oma äride õigustamisest ikka koomal hoida, nii jupi müük kui autod samuti. Paras äparduste hunnik sinu äristiil. Ilmselt arvamus, et teen paar kobedat e30 kokkusaamist see muudab mu siis kaitstuks iga halva sõna eest, siin sa eksid, ma ei ole ühtegi inimest kohanud kes sinu nime ja äritehingut kiidusõnaga meenutaks. Teisi laimata, nagu Marguse teemat, seda sa oskad, samas vanasõna ühed mustad mõlemad on siin rohkem kui küllalt.
    2 punkti
  2. Toomis raha oli 800.-näkku. ehk siis mina ja Ralf maksime kokku 1600.- Korralik kere mida soovisin on siis näha nendel piltidel päris kõigest ei ole pilte https://photos.app.goo.gl/1bF1dnFjaX7UzrYw8 Siis kui see jama toimus 3 aastat tagasi, siis ei ilmunud sa vällja kuu aja jooksul, et üle vaadata rääkida asjadest. Ei viitsi sinuga vaielda enam see on aja raiskamine. Edu su tegemistes
    1 punkt
  3. Parim Nali oled sina kellega asja ajada. Laivis sai öeldud kõik mis seal näha oli. Sinusugused printsessid olen ma edaspidi välja üritanud selekteerida kes tahavad prillikivi olematu raha eest. Pole mulle seda nutmist telefonis vaja, niigi aitähhi eest sai käidud. Ralfi auto hinnaklass oli sama ja me saame väga hästi läbi. Ta on ehitanud ja modifitseerinid seda autot korralikult ja ei helista ega ulu telefoni otsas, et ei saanudki uueväärset autot. Uuele ostjale sa ka ei rääkinud oma väiteid auto kohta, ja tean et see auto täitsa liikvel ja olen kuulnud 11 sellest autost. On läinud siin seal ikka ühtteist nihu, aga jõudumööda on ka need asjad kas lahendatud või lahendamisel. Pole kellegi auto rahaga jalga lasknud, see on alatu laim. Siiani on sul võimalus realis minuga kokku saada, mitte turumuti kombel valeväiteid esitada ja end kannatajana näidata 😉
    1 punkt
  4. Parim nali ültse. Soovisin korraliku kerega E30 ja inimene tõi korraliku parema esimese nurga avariiga auto kus nurk oli alles kõver ja samamoodi kõrvalistuja jalgealune nurk. Veel oli see kere suht mäda. Ja ka muud hädad olid sellel autol. Mina sain lõpuks selle auto müüdud ja jäin ainult natuke kahjumisse. Nagu aru saanud olen siis 2 inimest on tellinud tema käest assju aga assju pole ja rahast ka ilma.
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus