Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 19.11.2018 kõikidest kohtadest

  1. Eks Geenius on ka ikkagi portaal, mis peab müüma. Selline jutt müüb ilmselt siis. Kui sina, sass, oled asjalikum, läbi planeerinud kõik, vana auto enne ostmist üle kontrollinud, peale ostu üle teinud kriitilised kohad ning siis sõitma läheks, siis kus oleks pinge, põnevus, millest veel mõned veerud kirjutada? Sõidad rahulikult punktist a punkti b ja kogu lugu. Kuiv ja mage. Kuigi nagu välja toodi, siis see oleks ehk tegelikult pealkirjaga tõelisemalt haakunud. Nii et ärge Geeniuse artikleid nii tõsiselt ka võtke. Seal veel igast ukud kirjutanud, kelle juttu võhikum isegi tõe pähe võib võtta.
    2 punkti
  2. Kas sinna geeniusesse saan ma ka kirjutada oma kääbikusaagadest auto maailmas või see on ainult autori privileeg? Võiks olla mingi autonihilst. Fm või midagi, kõik saaks ehk targemaks, päästaks mõne elugi.
    2 punkti
  3. Õppimine läbi kogemuste on suht tõhus. Ühe korra löeb aiataha siis järgmine kord oled juba targem ja oskad.
    2 punkti
  4. https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/paula-johanna-adamsoni-odavad-talveautod-suletud-garaaziuste-taga-toimuv-kurbmang/ Seda artiklit lugedes pigem meenub ütlus, et pole halba tehnikat vaid halvad tehnikud. Enamus loetletud probleemidest on ikka olnud selle taga, et kas on poldid elevandi jõuga kinni keeratud või lihtsalt oskamatus. Veider on ka arvamus kus "vändaandur" on kõikide probleemide läte, alustaks siiski ehk diagnostikast. Üldjuhul kui näen sõiduki kuulutuses sõna kemppi differ, on see sõiduk juba no go nagu stäänts ja Hiina coil. Ehk peitub osa probleeme just nende sõnade taga. Eks remondi vigadest ka õpitakse, puht emotsiooni pealt kirjutatud artiklli oleks võinud ka jätta sinna garaaži ukse taha.
    2 punkti
  5. @Toivoku : Ei meenu nagu sellist põlemapanemise hetke, ma selle koha pealt vist keskmisest rahulikuma närviga. Mõne teise koha pealt jälle närvist puudu selle arvelt Aga @rkiik kurat tehke need tagaluugijuhtmed korda, saate jälle kaane kinni panna kui lukku veel pahupidi ei pekstud proovimise käigus, et äkki ikka jääb kinni. Mu igapäevapereauto vahepeal tekitas veits frustratsiooni kui ta otsustas pagasnikut avades hakata uksi lukku panema, 2 korda õnnestus võtmed tuppa jätta talle sellekäigus. Müsteerium lahenes kui luugi juhtmekimbu vastu minnes lukud jälle elama hakkasid- selgevärk juhmenuš. Seal oli ka keegi juba remontinud juhtmesidumise ja isoleerinäol. Sai 4 uut juhet veetud luugiseest keresse nii, et jootekohad ei jääks liikuva ala sisse, samuti ei ole hea kui liikuv osa isoleeriga kimpu siduda- mida jäigemalt juhtmed on, seda kergemini nad uuesti murduvad.
    1 punkt
  6. aga ma tegelt ei viitsi, meist keegi pole perfektne, ja väita,et kui ei oska siis vii teenindusse, nahhui? kuhu jääb ise tegemise lõbu?
    1 punkt
  7. Lahe Mutri lahti saamine on minu arust ikkagi oskuste ja kogemuste pagasist pärit anne , lihtne on kõik nuudid kohe maha keerata . Aga et sumpa pooleks saagida , et mootor maha saada sest mutter oli roostes jne
    1 punkt
  8. Taaskord, rattapoldid olid kontrollimata, puhas minu viga, elu õpetab ja ei ütleks, et ma isekalt ja teadlikult seadsin ohtu. Ma ei viitsi tegelikult rohkem sellesse teemasse vastata, sest täiesti ajuvaba reaktsioon on Eesti autokommunis netikommentaatoritel, kuidas kõik teavad, kuidas elu paremini elada. Minge elage!
    1 punkt
  9. Seal Autogeeniuses on ennegi väga kahtlaseid artikleid olnud (üks, autode poputamisest, vist jooksis siit juba ka läbi). Sule, oih, ptüi, klahvisepad tunduvad veits diletandid olevat ja eetrisse läheb kõik, mis pähe tuleb. Mis Paulat puudutab, siis tore, kui naisterahvad autosid harrastavad, aga osadest oma (ja oma abistavate sõprade) üliblondidest hetkedest võiks kirjutamata jätta. Mulle isenesest meeldib, et ta ristis oma saksa auto Adolfiks ja sellest tulenev mitmemõtteline hässtääg "makeadolfgreatagain", mis ilmselt mõnedele mõjub ärritvalt. 😀 Ah, eks igaüks ajab oma asja. Kes selfitab autodega ja kes remondib neid, mõne elu on peldikuselfied ja mõni kirjutab rumalusi või sõimab facebookis valitsust oma ihuhädades. Vaba maailm, andke kõik minna!
    1 punkt
  10. Ma ei saa arugi mis sait see on, või mis selle mõte? Ilmselgelt peaks siit diffri kinnikeevitajad õppust võtma. Viiesel ju kõik jamad sellest algasidki. Viiene ei ole kerge nagu kolmene, kujutage ette mis jõuga murrab keeramisel, kuskilt peab ju järgi andma. Kustkohast sellised mõtted küll tulevad Toivoku oskab kindlasti kommida, tema nimi käib ka läbi siit
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+02:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus