Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 07.02.2018 kõikidest kohtadest

  1. Võta kasvõi ladu24, võimalus eraldi valida, aga võimalus ka kohe ühe rubriigi kogu saadaolev kraam nähtavale tuua ühe klikiga.
    2 punkti
  2. Saab karbiremondi jagu alla tingida 5 tonni või miskit.
    1 punkt
  3. Kuna e30-le on suhteliselt vähe detaile nii kui nii pakkuda siis kodulehte surkides on kahjuks paljud kategooriad tühjad. Ehk siis lähed suure lootusega nt tagatulede sektsiooni aga vastu vaatab tühjus. (Tead küll, et neid tegelikult B-grupist saada pole aga loodad ikka ju!) Mina eelistaksin surfamist filtrite abil ehk siis ma saaksin valikut järjest vähendada aga samas ka k6ike korraga vaadata. Nii toimib nt Amazon ja teised suuremad epoed. Halb v6rdlus vb aga jah... Muidu olen ka mitu korda juba tellinud ja soovitan ka teistel seda teha! Ühtlasi ootan ka kinkekaarti Aeromotorsist just kirjutatud promo eest
    1 punkt
  4. ... ja müügipildiks panevad ikka sellise kus tõstuki käpad karbiäärte peale pandud
    0 punkti
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus