Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 28.09.2017 kõikidest kohtadest

  1. Nahk kirjutas mulle üle jupi aja. Me kunagi tahtsime temaga teha ladu kus oleksid kõõõõõõik maailma asjad olemas- küll asjakohased kunded mäletavad. Plaan takerdus põhiliselt selle taha, et maakerale naljalt see ladu enam ära poleks mahtunud kuna kõik oleks pidanud ju vähemalt duublis olema (et inimesed mujalt saaks endale sealt laost asju tellida). No vot. Nüüd, pea 8 aastat hiljem kirjutas ta mulle ja arvas, et see plaan ei ole ikkagi päde üldsegist peale pikki analüüse ja läbimõtlemist. Kuna inimesed on ju vaesed, siis nad tahaks pigem soodsaid asju saada. Seega daamid ja härrad, äsja sai paika pandud plaan, et me teeme tehase. Tehase, mis toodab kasutatud asju, et inimesed neid osta jõuaks. Esimese asjana mõtlesime vanasid, kasutatud bemareid tootma hakata, no prooviks või nii. Kui kõik toimib, siis proovime kasutatud sularaha tootma hakata. Täpsemad plaanid saab siis paika panna kui varsti trehvame ja ühe tullamorei ära rüüpame. Peab mõne nurgakivi otsima tehase jaoks kuid hetkel on pime, nurkasid ei näe.
    2 punkti
  2. Samas ma jätaks alles vähegi normaalne ment muigab nii klikiaegse aparaadi peale aint ma usun. Ajastukohane tuuning ju Sisse lülitamata kujul neid ei tuvasta möödasõitev patrull ja igaks juhuks võid ju isegi toitejuhtmed lahti ühendada.
    1 punkt
  3. mul tallinnas on olemas keskkonsooli plastik, kellaauguga, kuid ilma kellata. nupud ja muud asjad jätad omad. võin vahetada
    1 punkt
  4. radaridetektor iseenesest on vist isegi selle autos omamine trahvitav tänapäeval. sisse lülitamisest rääkimata.
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus