Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 13.09.2017 kõikidest kohtadest

  1. Ma ei saa aru, mis on halba eeltöö tegemises auto ostu puhul? Mis sa arvad, et kõik inimesed on nii ausad ja head ning räägivad kõik vead telefoniteel ära w? For all I know see auto võib olla pahtlist üles ehitatud ning spreiga värvitud (mitte et ma selle konkreetse auto juures seda kahtlustaks, vaid mul on selline üldine skeptiline suhtumine). Ehk siis tõelise seisukorra teada saamiseks tuleks teha kas pikk Tallinna tripp (Lõuna-Eesti inimese jaoks võtab see põhimõtteliselt terve päeva enda alla) või siis lihtsalt küsida kaasfoorumlaste käest auto seisukorda.
    6 punkti
  2. Pikalt jah müügis olnud,usun et hind on suhteliselt kõrge antud auto puhul,ning paljude jaoks valga on meeletult kauge koht tulla autot vaatama. Niipalju kui ise seal näinud siis tundub täiesti ok,lähedalt aga pole viitsinud uurida kuna siukse hinnaga isiklikult ei ostaks sellist E30 aga see ka ainult minu arvamus ja ei oma antud müügi puhul miskit tähendust.
    1 punkt
  3. Valgas Dimutski oma. Algselt peaks olema 325e aga võin eksida.Paigaldas ise 2,8 sinna vahele. Mingiaeg müüs niisama kere+ mootor kaasa.Enamus aega seisab tal t öökoja juures.
    1 punkt
  4. Auto on minu käest läbi käinud, ütleme nii, et kere seisukord oli väga nukker kui ta minu käes oli ja ma ei näinud mingisugust pointi enam seda taastama hakata ja edasi omada. Praeguse seisuga ma tean seda, et praegune omanik tegi sellel kere täiesti korda, värvis üle, pani uue rooli ning pani uued veljed. Minu arvates oleks see väärt ost. 2016 mai oli ta veel selline
    1 punkt
  5. Sain endal just vahetatud ja polnud probleemi.
    1 punkt
  6. 1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+02:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus