Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 17.09.2016 kõikidest kohtadest

  1. Ühed 45mm püstakud mul vedelevad ja plekid, kui vaja saan laenutada paari õlle eest.
    1 punkt
  2. To Riho: minu e30 on see. See reporteri lugu väheke vale info baasil koostatud. Juhtusin olema valel ajal vales kohas Ei olnud koos selle Neljapäevaku seltskonnaga ! Ja ringil toimunu kohta saab iga tagaveolise omanik aru mis seal oli, enda kaitseks võin öelda nii palju, et ei tunne et oleks kedagi ohtu seadnud kuna seal polnud ühtegi muud autot peale minu ja mu 2 sõbra auto + miilitsaauto. Auto teisaldati õhtu kell 12 ära mendiparkla ja hommiku kell 9 sain kätte, trahvi ei saanud ning treilat ei pidanud ka kinni maksma. Viimaste sündmuste valguses kindlasti ei ole see drift linnas õigustatud aga otseselt ei tunne ka, et oleks nüüd jube kriminaal.
    1 punkt
  3. noo kelle e30 ära korjati http://m.postimees.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
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus