Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 22.04.2016 kõikidest kohtadest

1. 3 punkti
    Kuna ajasin täna rulli juba kolmandat hooaega garaažist välja ja siiamaani pole teemat teinud siis nüüd on vist küll viimane aeg. 2013 aastast hakkasin otsima korralikuma otsa masinat ja kuna üks IX läks põhimõtteliselt nina eest minema, siis sai see kuidagi eriti lähedaseks. Lõpuks sai ostatud aastal 2014 kasutaja Armin käest bmwclub-st 88 aasta IX ja siiamaani pole pidanud seda kahetsema. Vahepeal olen teinud tavapäraseid hooldustöid, eelmise aasta kevadel sai paigaldatud uus katuseluuk, ja suve peale vahetasin istmed kupee omade vastu, vanad olid sedaani omad. Esialgu küll veel talveratastega 2014 kevad: Vahepeal jõudsin muretseda 16´rattad ja liikusin 2014 suvel nii: (Muide need rattad on hetkel MÜÜA) Ja lõpuks ostsin tagasi Azev-d ja 2015 aasta pilt: Nüüd on hooaeg minu jaoks jälle algamas, kindlustus tehtud 6 kuuks ja ilmselt läheb siis jälle tagasi garaaži. Vaja kevadine hoole teha ja siis võib muretult jälle kulgeda Sünnijärgsed andmed: Model description 325IX Market Europa Type 1291 E-Code E30 Chassis Limousine Steering links Doors 2 Engine M20 - 2,50l (125kW) Drive Allrad Transmission manuell Body color Diamantschwarz Metallic (181) Upholstery Stoff Anthrazit (0269) Production date 05.09.1988 Code Sonderausstattung Optional Equipment S288A BMW LM Rad Kreuzspeiche 29 BMW light alloy wheel, cross spoke 29 S314A Aussenspiegel / Fahrerschloss beheizt Door mirror / driver's lock, heated S320A Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering S350A Wärmeschutzglas grün Therm. insulat. glass green S400A Schiebehebedach handbetätigt Slide/tilt sunroof, manual S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit
  2. 1 punkt
    Tundus, et nägin täna Kert-i Alpinaga Tondi ülesõidul vastu vuhamas kesklinna poole.
  3. 1 punkt
    Rõõm on näha et E30 hind ainult tõuseb ja veel milliste sammudega, minu arust müüdi seda masinat (ära müüdi ülehelikiirusel) eelmise aasta kevadel ehk: http://www.auto24.ee/used/2015389 ja täna on see müügis juba väike nõks kallimalt: http://www.auto24.ee/used/2235446 Rutake kodanikud! Pangem tähele kui palju on Karksi-Nuia pildid kvaliteetsemad. Ons tegemist prillikaga ja kere tõesti nii hää nagu kuulutuses kiidetakse?
  4. 1 punkt
  5. 1 punkt
    Kleepsud olemas. Lõuna-Eesti kogus läheb õhtul m20b20'e kätte ja ta jagab need seal piirkonnas laiali. Tallinna omad saab minu käest kätte. Mul täna ja homme vaba. Andke julgelt märku endast. Minu number 51616seitsekolm Ingvar
  6. 1 punkt
    Kuna auto käima ei läinud siis kahtlustasin kohe et mul immo valesti ühendatut. Kuid võta näpust. Lõpuks vaatas ka Raitz auto üle ja oh üllatus mis avastas Mul oli millegipärast see peenem pluss juhe ühendamata jäetud See juhe külge ja pill käis. Auto käib org. immo ja org. el.pumbaga. Kui uurida ja süveneda siis see juhtmestiku tegemine väga lihtne
  7. 1 punkt
  8. 1 punkt
    Tõsi, suundusin tööle
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus