Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 20.11.2011 kõikidest kohtadest

  1. Noormees ostab apteegist kondoomi: "Palun mulle üks kondoom, ma külastan täna oma pruuti. Aga tal on ka kena õde ja emal pole samuti viga, andke parem kolm tükki!" õhtul läheb ta pruudi juurde ja kutsutakse koos perega õhtusöögilauda. Noormees ei söö ega joo, on näost punane nagu peet ja vaikib kogu aja.. "Mis sul viga on? Kas toit ei maitse?" küsib pruut pärast sööki. "Toidul pole viga midagi, aga ma poleks iial uskunud, et sinu isa töötab apteegis müüjana!" Soomes peatab ratsapolitseinik väikese lapse kinni, kes sõidab jalgrattaga. Politseinik: "Kas jõuluvana tõi sulle selle ratta?" "Jah!" vastas poiss. "Järgmine kord kirjuta jõuluvanale, et jalgrattal käib helkur ka küljes!" lausus politsenik ning kirjutas poisile 20€ trahvi. Poiss seepeale: "Kas jõuluvana tõi sulle selle hobuse?" Kuna tegemist oli ikkagi väikese poisiga, lausus politseinik: "Jah, jõuluvana tõi." "Kirjuta siis talle, et m...n käib hobuse all, mitte peal!" lausus poiss ning kõndis kodu poole.
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus