Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 22.10.2011 kõikidest kohtadest

  1. ei lähe, teen ise, oma töö juures ehk Auto 100jas mul ju 2 kätt küljes
    1 punkt
  2. Reedeõhtused mõtteterad 1. Seal orgasm kestab 30 minutit ( pool tundi...joppakolla..Tahan olla järgmises elus siga!) 2.Lutsul on yle 27000 maitseretseptori ( ja mis nii maitsvat on seeal põhjas?) 3. Prussakas elab ilma peata 9 päeva, siis sureb nälga ( ma ikka mõtlen seast...) 4. Kirp suudab hüpata vahemaa, mis 350 korda ületab tema kehapikkuse. See on sama, mis inimene hüppaks üle jalgpalliväljaku ( 30 minutit...pljää...vedas seal..te aint kujutage ette!!) 5. Elevant on ainuke loom, kes ei suuda hüppata ( mis ongi parem) 6. Mõned lõvid paarituvad üle 50 korda päevas ( ikkagi tahan olla järgmises elus siga--kvaliteet parem kui kvantiteet) 7. Kassikusi helendub ultravioletvalguses ( huvitav, kellele maksti, et ta seda välja selgitaks?) 8. Jaanalinnu silm on suurem kui tema aju ( ma tean mõnda sellist inimest) 9. Meritähel pole üldse aju ( ja ka selliseid tean) 10. Inimesed ja delfiinid on ainukesed liigid, kes tegelevad seksiga ainult naudingu jaoks ( ee...a kuidas siis sead???)
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus